Komentāri
Pirms iziešanas no mājām viņš vairākas stundas gulēja savā istabā, pēc tam viņš pazudis bez vēsts

33 gadus vecais rīdzinieks, Bolderājas iedzīvotājs Vladislavs Sadovs pēc tuvinieku teiktā 3. decembrī aizgāja no mājām un līdz šim nav atgriezies.

Vladislava māte stāsta, ka pēdējo reizi dēls viņai zvanījis desmitos no rīta. “Pēc 15 dienā vairākas stundas viņš gulēja savā istabā,” tā ziņo vecmāmiņa, ar kuru Vladislavs dzīvojis vienā dzīvoklī. “Bet pēc 21 viņā piecēlās un, iespējams, kaut kur aizgāja. Katrā ziņā 4. decembra rītā viņa mājās vairs nebija,” stāsta vecmāmiņa. Vīrietis nav mājās atgriezies līdz šim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

PAZĪMES: augums 176 сm, svars 76 kg, vidējas miesasbūves. Ģērbies sarkanā jakā ar melniem un pelēkiem ielaidumiem, tumši zilos džinsos, brūnos sporta apavos ar šņorēm, melnā ausainē ar nagu. Līdzi bija gaiši zila mugursoma un pase.

Visiem, kas redzējuši pazudušo vīrieti vai kaut ko zina par viņa iespējamo atrašanās vietu, lūgums nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv pa tālruni: +371 22 084 084.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl