Pilsētnieki bailēs! Puisis no laukiem sadzeras un sarīko apšaudi ar pneimatisko ieroci

Pievienot komentāru
Pilsētnieki bailēs! Puisis no laukiem sadzeras un sarīko apšaudi ar pneimatisko ieroci
Foto: Flickr / Kai Hendry

No sākuma dejoja un pēc tam šāva – no laukiem atbraucis puisis izlemj pašaudīties ar pneimatisko ieroci un aizmirst, ka blakus ir mājas un mājām ir logi.

Pulkstenis rādīja 2.00 naktī, un Lilija ar vīru gulēja. Kad lode ietriecās viņu logā, viņi pat nesaprata, kas īsti ir noticis. Tas, ka kāds šaus pa logiem, droši vien ir mazākais, ko cilvēks, kurš nedzīvo kara apstākļos, gaida naktī. Ir pagājušas vairākas dienas, taču notikumi spilgtā atmiņā, un mājas saimnieki aicina iekšā, lai parādītu sabojāto logu.

Tāds pats caurums rotā arī logu vienu stāvu zemāk. Tur dzīvojot jauna meitene, kura durvis neatver, jo, visticamāk, ir darbā. Cilvēki atzīst, ka piedzīvojuši reālu izbīli un kopumā ir paveicies gan viņiem, gan arī pašam šāvējam. “Mums šīs durvis bija atvērtas pilnībā. Bija ļoti karsti. Ja nu lode būtu gājusi mazliet uz to pusi? Kādu no mums tā varēja nogalināt,” viņi saka.

Šāvēji ātri vien pamanīti – viņus ievērojis viens no uzmodinātajiem kaimiņiem un varējis policistiem jau ar pirkstu parādīt, ka viņi jāmeklē pāri ielai, divpadsmit stāvu mājā.

“Viņš operatīvi paskatījās, no kurienes tas nāk, un parādīja policistiem, kuri atbrauca otro reizi. Domājām, ka viņi nometīs ieroci, bet viņi bija tik piedzērušies, ka turēja to rokās, pat nenometa. Pistoli no viņiem savāca,” stāsta notikumos iesaistītie. Norādītajā dzīvoklī pretējā mājā durvis atver tikai jauna meitene. Viņa paskaidro, ka puišiem pie viņas bijusi ballīte. Sanācis tā kā sanācis. Stāstu par dzēruma izklaidēm, kas pašiem jauniešiem šķitušas nevainīgas, apstiprina arī policijā.

Ierocim vēl nozīmētas visas nepieciešamās ekspertīzes, taču tas, visticamāk, izrādīsies pneimatiskais. Lai nu kā – prakse rāda, ka arī ar to var nodarīt nopietnus miesas bojājumus, ja gadās neveiksmīgs trāpījums. Trāpījums divos logos gan arī nav bijis veiksmīgs. Stikli būs jāmaina, un tas nebūs lēti.

Jaunietis ļoti nožēlo izdarīto. Iepriekš viņš policijas redzeslokā nav nonācis. Taču, lai arī notikusi vienkārši muļķīga izklaide bez nekādām ļaunām domām, sekas būs nopietnas. Paši cietušie, Lilija un Vladimirs, jaunietim neko ļaunu nevēl. Cer tikai, ka šādas izklaides ne viņš, ne viņa draugi vairs neatkārtos.

Video