Komentāri
Pilns komplekts! Nepilngadīgs jaunietis alkohola reibumā bez tiesībām pārvadā, iespējams nelegālu degvielu

Trešdienas, 19.oktobra, vakarā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pamanīja kādu kravas mikroautobusu, kura vadītājs, braucot pa Maskavas ielu, ilgstoši pārvietojās pa sabiedriskā transporta joslu. Izmantojot speciālos gaismas skaņas signālus, kārtības sargi vairākas reizes aicināja autovadītāju apstāties.

Pēc brīža autovadītājs, mēģinot apturēt savu transportlīdzekli, uzbrauca uz apmales un gandrīz taranēja blakus esošo ceļazīmi, tomēr dažus metrus tālāk vadītājam izdevās veiksmīgi apstāties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc auto apturēšanas policisti piegāja pie autovadītāja un noskaidroja, ka viņam nav auto vadīšanas tiesību. Jaunais vīrietis skaidroja, ka pilngadību sasniegs vien pēc mēneša, tādēļ tiesību viņam neesot. Tāpat sarunas laikā puisis pastāstīja, ka pirms braukšanas esot dzēris alu, savukārt automašīnas reģistrācijas dokumentus viņš uzrādīt nevarēja, sakot, ka Mercedes Benz markas mikroautobuss piederot darba devējam.

Ņemot vērā notikušā apstākļus, uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā. Vēlāk VP Ceļu policisti jaunieša izelpā konstatēja 0,75 promiles alkohola. Savukārt mikroautobusa apskates laikā tika konstatēts, ka kravas nodalījumā atrodas 180 litri nezināmas izcelsmes degvielas.

Tā kā Rīgas pašvaldības policijas palīdzība vairs nebija nepieciešama, Latgales pārvaldes darbinieki devās prom. Jaunietim par braukšanu reibumā bez tiesībām draud kriminālatbildība, savukārt, ja izrādīsies, ka arī pārvadātā degviela ir nelegāla, arī par to puisi varēs saukt pie atbildības.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl