Komentāri
Pilns komplekts! Nepilngadīgs jaunietis alkohola reibumā bez tiesībām pārvadā, iespējams nelegālu degvielu

Trešdienas, 19.oktobra, vakarā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pamanīja kādu kravas mikroautobusu, kura vadītājs, braucot pa Maskavas ielu, ilgstoši pārvietojās pa sabiedriskā transporta joslu. Izmantojot speciālos gaismas skaņas signālus, kārtības sargi vairākas reizes aicināja autovadītāju apstāties.

Pēc brīža autovadītājs, mēģinot apturēt savu transportlīdzekli, uzbrauca uz apmales un gandrīz taranēja blakus esošo ceļazīmi, tomēr dažus metrus tālāk vadītājam izdevās veiksmīgi apstāties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc auto apturēšanas policisti piegāja pie autovadītāja un noskaidroja, ka viņam nav auto vadīšanas tiesību. Jaunais vīrietis skaidroja, ka pilngadību sasniegs vien pēc mēneša, tādēļ tiesību viņam neesot. Tāpat sarunas laikā puisis pastāstīja, ka pirms braukšanas esot dzēris alu, savukārt automašīnas reģistrācijas dokumentus viņš uzrādīt nevarēja, sakot, ka Mercedes Benz markas mikroautobuss piederot darba devējam.

Ņemot vērā notikušā apstākļus, uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā. Vēlāk VP Ceļu policisti jaunieša izelpā konstatēja 0,75 promiles alkohola. Savukārt mikroautobusa apskates laikā tika konstatēts, ka kravas nodalījumā atrodas 180 litri nezināmas izcelsmes degvielas.

Tā kā Rīgas pašvaldības policijas palīdzība vairs nebija nepieciešama, Latgales pārvaldes darbinieki devās prom. Jaunietim par braukšanu reibumā bez tiesībām draud kriminālatbildība, savukārt, ja izrādīsies, ka arī pārvadātā degviela ir nelegāla, arī par to puisi varēs saukt pie atbildības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl