Izmantojot elektrošoka pistoli, aizturēts satrakojies vīrietis ar nazi rokās

Pievienot komentāru
Izmantojot elektrošoka pistoli, aizturēts satrakojies vīrietis ar nazi rokās
FOTO: LETA

Vakar, 11. jūlijā, Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāds agresīvi noskaņots vīrietis dzīvesvietā lamājas. Ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa durvis atvēra sieviete, kura kārtības sargiem pastāstīja, ka izsaukusi policiju, jo viņas vīrs pēc alkohola lietošanas sācis kliegt uz viņas vecāko meitu un viņai bail uzturēties dzīvesvietā.

Dzīvoklī sastapts arī pats vaininieks, kurš rupji lamājās un centās pamest notikuma vietu. Vīrietim dots rīkojums palikt uz vietas līdz tiks noskaidroti visi apstākļi, taču vīrietis pagriezās un paņēma no virtuves galda nazi. Viņš ar spēku atrāva dzīvokļa durvis un izskrēja no tā ar nazi rokās.

Vīrietim vairākkārtīgi dots rīkojums nomest nazi, taču viņš nereaģēja. Policijas darbiniekiem bija jāizmanto elektrošoka pistole, ar kuras palīdzību vīrietis neitralizēts.

Pēc brīža vīrietis nomierinājās un kārtības sargiem skaidroja, ka nav vēlējies nevienam ar nazi uzbrukt, bet gan izdarīt pašnāvību.

Ņemot vērā visu notikušo, izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri nolēma viņu hospitalizēt. Drošības apsvērumu dēļ policijas darbinieki pavadīja mediķus līdz ārstniecības iestādei.