Komentāri

Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola pieļauj, ka iepriekšējā politiskā vadība jeb partija Vienotība neko nav darījusi, lai stiprinātu Valsts ieņēmumu dienestu (VID), tā ministre pauda intervijā raidījumam 900 sekundes.

Turpretī tagad VID esot pilns politiskais atbalsts, kas līdz šim iestādei nav bijis, pauda Reizniece-Ozola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat ministre norādīja, ka pēc notikušajiem skandāliem neesot izslēgts, ka VID Finanšu policijas un Muitas pārvaldes vadītāji turpmāk vairs neieņems savus amatus un viņu vietā tikšot meklēti jauni cilvēki. Tiek strādāts pie tā, lai visas “melnajā sarakstā” iekļautās personas VID vairs nestrādātu. Tāpat esot iespējama abu šo struktūru apvienošana.

Finanšu policija aiztur VID darbinieci, kuru tur aizdomās par līdzdalību 1,6 miljonu izkrāpšanā

Finanšu policisti marta vidū aizturēja kādu VID darbinieci Cēsīs. Viņu vaino krāpnieciskas shēmas organizēšanā. Finanšu policijas priekšnieks Kaspars Podiņš izteicies, ka noziegums nebūtu noticis, ja VID kopumā nebūtu bijusi vieglprātīga attieksme pret PVN izkrāpējiem.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl