Piektdienas vakarā pie jaunieša atrod 60 “ekstazī” tabletes

Komentāri
Piektdienas vakarā pie jaunieša atrod 60 “ekstazī” tabletes
Ilustratīvs foto: epSos .de/Flickr

“Piektdienas vakarā pie jaunieša atradām un atsavinājām 60 “ekstazī” tabletes,” informē Valsts policija.

Pagājušajā piektdienā, 13. februārī, ap pulksten 19.50 Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki Andromedas gatvē pamanīja jaunieti, kurš piesaistīja policistu uzmanību ar aizdomīgu uzvedību. Tādēļ policistiem radās aizdomas, ka jaunietis atrodas narkotisko vielu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas darbinieki aizturēja 1993. gadā dzimušu jaunieti, pie kura atrada 60 MDMA – Ecstasy tabletes. To kopējais svars ir aptuveni 15 grami. Jaunietis tika nogādāts izolatorā.

Policisti noskaidroja, ka aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem. Šobrīd par narkotisko vielu glabāšanu ir uzsākts kriminālprocess.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl