Piektdien pie Brīvības pieminekļa avarējis trolejbuss

Komentāri

Pašā galvaspilsētas sirdī, pie Brīvības pieminekļa, piektdien notikusi avārija, kurā iesaistīts sabiedriskais transports un kāds vieglais auto.

Dažas minūtes pirms desmitiem no rīta pie luksofora, kas atrodas iepretim Brīvības piemineklim, atskanējis būkšķis un uz asfalta birstošu stikliņu skaņa. Pēc acumirkļa, kad iededzies zaļais signāls, vairums automašīnu aizbraukušas, bet krustojumā palicis kāds VoksWagen spēkrats un aiz tā – stāvošs trolejbuss. Notikusi avārija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā gadījumā, visticamāk, pie vainas ir tieši trolejbusa stūrētāja. Lai arī notikušais ir vien sīks negadījums, kolēģi no avārijas dienesta aizkadrā paskaidro, ka kundze esot ārkārtīgi satraukta un ļoti pārdzīvojot par negadījumu.

Par laimi, šajā negadījuma necieta ne transporta līdzekļu stūrētāji, ne sabiedriskajā transportā esošie pasažieri. Vienīgās neērtības šis notikums radījis citiem satiksmes dalībniekiem, jo uzreiz pēc notikušā un brīdi izveidojies sastrēgums, taču brauktuve visai drīz atbrīvota un pie darba ķērušies avārijas dienesta vīri, kuri sakārtoja ar šo negadījumu saistītās formalitātes.

Foto:

 

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl