Piektdien pie Brīvības pieminekļa avarējis trolejbuss

0 Komentāru
Piektdien pie Brīvības pieminekļa avarējis trolejbuss
LETA

Pašā galvaspilsētas sirdī, pie Brīvības pieminekļa, piektdien notikusi avārija, kurā iesaistīts sabiedriskais transports un kāds vieglais auto.

Dažas minūtes pirms desmitiem no rīta pie luksofora, kas atrodas iepretim Brīvības piemineklim, atskanējis būkšķis un uz asfalta birstošu stikliņu skaņa. Pēc acumirkļa, kad iededzies zaļais signāls, vairums automašīnu aizbraukušas, bet krustojumā palicis kāds VoksWagen spēkrats un aiz tā – stāvošs trolejbuss. Notikusi avārija.

Šajā gadījumā, visticamāk, pie vainas ir tieši trolejbusa stūrētāja. Lai arī notikušais ir vien sīks negadījums, kolēģi no avārijas dienesta aizkadrā paskaidro, ka kundze esot ārkārtīgi satraukta un ļoti pārdzīvojot par negadījumu.

Par laimi, šajā negadījuma necieta ne transporta līdzekļu stūrētāji, ne sabiedriskajā transportā esošie pasažieri. Vienīgās neērtības šis notikums radījis citiem satiksmes dalībniekiem, jo uzreiz pēc notikušā un brīdi izveidojies sastrēgums, taču brauktuve visai drīz atbrīvota un pie darba ķērušies avārijas dienesta vīri, kuri sakārtoja ar šo negadījumu saistītās formalitātes.

Foto:

 

Video!

0 Komentāru