Pieķerts! Policisti par bērnu ratiņu zādzību aiztur rūdītu zagli

Komentāri
Pieķerts! Policisti par bērnu ratiņu zādzību aiztur rūdītu zagli
Foto: LETA

Likumsargi galvaspilsētā par bērnu ratiņu zādzību aiztur rūdītu zagli, informē Valsts policija.

Pagājušās nedēļas sākumā cietušie vērsās policijā ar iesniegumu, jo viņiem no kāpņu telpas nozagti bērnu ratiņi. Aptuveni 1000 eiro vērto ratiņu zādzība notikusi Imantā, Progresa ielā. Neskatoties uz to, ka kāpņu telpa bija aizslēdzama, tas zaglim nebija šķērslis. Pēc iesnieguma nodošanas policijā cietušie sākuši pētīt kādu sludinājumu portālu. Tur viņi pamanījuši, ka kāds cenšas par 500 eiro pārdot viņiem nozagtos bērnu ratiņus. Cietušie par to nekavējoties informēja policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti uzdevās par pircējiem un piektdien, 4. martā, sarunāja tikšanos ar bērnu ratiņu pārdevēju. Tikšanās vietā policisti aizturēja 1972. gadā dzimušo vīrieti, kurš izrādījies rūdīts zaglis. Sieviete atguva bērnu ratiņus.

Savukārt aizturētais vīrietis, apzinoties radušās sekas, atzinies vēl vienā zādzība, proti, viņš no tās pašas kāpņu telpas bija nozadzis arī velosipēdu. Policija skaidro tā atrašanās vietu.

Šobrīd pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpā. Šādam noziegumam paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policisti vēlas izteikt atzinību vērīgajiem vecākiem, kuri palīdzēja pēc iespējas ātrāk atrisināt šo lietu, jo nekavējoties informēja par aizdomām, ka sludinājuma portālā tiek pārdoti viņiem nozagtie ratiņi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl