Piedzērušies jaunieši no veikala palīgtelpām Ogrē nozog zāles trimmerus

Komentāri
Piedzērušies jaunieši no veikala palīgtelpām Ogrē nozog zāles trimmerus

12. decembra vēlā vakarā Valsts policija saņēma informāciju, ka no kāda Ogres veikala palīgtelpas nozagti zāles trimmeri. Par notikušo paziņoja trimmeru īpašnieks.

Ogres iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policistiem izdevās noskaidrot, ka zādzību, iespējams, izdarījuši trīs jaunieši – 1998. gadā un 1999. gadā dzimuši puiši un 1989. gadā dzimusi jauna sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka zādzību trijotne izdarījusi tās pašas dienas vakarā, ap astoņiem. Jaunieši alkohola reibumā devušies uz veikalu iegādāties grādīgo dziru un pamanījuši veikala palīgtelpu, kur tiek glabātas dažādas saimniecībā izmantojamas mantas. Pēkšņi viņiem radusies ideja – tikt pie naudas, nozogot no palīgtelpas ko vērtīgu. Ņemot vērā, ka šī telpa bija norobežota ar pagaidu vārtiņiem, jaunieši šos vārtiņus izcēluši un iekļuvuši tajā. Tur viņi atraduši vairākus konteinerus, kuros tiek glabāti dažādi saimniecībā izmantojami instrumenti. Uzlaužot viena konteinera durtiņas, ļaundari no tā nozaguši zāles trimmerus.

Noskaidrojot iespējamo vainīgo atrašanās vietu, Ogres iecirkņa policisti šīs pašas dienas vakarā un turpmāko dienu laikā viņus aizturēja. Šobrīd policisti skaidro, kur palikušas nozagtās mantas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl