Piedzērušies jaunieši no veikala palīgtelpām Ogrē nozog zāles trimmerus

Komentāri
Piedzērušies jaunieši no veikala palīgtelpām Ogrē nozog zāles trimmerus

12. decembra vēlā vakarā Valsts policija saņēma informāciju, ka no kāda Ogres veikala palīgtelpas nozagti zāles trimmeri. Par notikušo paziņoja trimmeru īpašnieks.

Ogres iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policistiem izdevās noskaidrot, ka zādzību, iespējams, izdarījuši trīs jaunieši – 1998. gadā un 1999. gadā dzimuši puiši un 1989. gadā dzimusi jauna sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka zādzību trijotne izdarījusi tās pašas dienas vakarā, ap astoņiem. Jaunieši alkohola reibumā devušies uz veikalu iegādāties grādīgo dziru un pamanījuši veikala palīgtelpu, kur tiek glabātas dažādas saimniecībā izmantojamas mantas. Pēkšņi viņiem radusies ideja – tikt pie naudas, nozogot no palīgtelpas ko vērtīgu. Ņemot vērā, ka šī telpa bija norobežota ar pagaidu vārtiņiem, jaunieši šos vārtiņus izcēluši un iekļuvuši tajā. Tur viņi atraduši vairākus konteinerus, kuros tiek glabāti dažādi saimniecībā izmantojami instrumenti. Uzlaužot viena konteinera durtiņas, ļaundari no tā nozaguši zāles trimmerus.

Noskaidrojot iespējamo vainīgo atrašanās vietu, Ogres iecirkņa policisti šīs pašas dienas vakarā un turpmāko dienu laikā viņus aizturēja. Šobrīd policisti skaidro, kur palikušas nozagtās mantas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl