Piedzēries zaglis mēģina nozagt velosipēdu, bet kas notiek turpmāk?

Komentāri
Piedzēries zaglis mēģina nozagt velosipēdu, bet kas notiek turpmāk?
LETA

Pateicoties aculieciniekam, Lāčplēša ielā policijai izdevies notvert stipri iereibušu velosipēda zagli, ziņo likumsargu pārstāvji.

Sestdien, 30. aprīlī, ap pulksten 20.00 Rīgā, Lāčplēša ielā, kāds aculiecinieks pamanīja iereibušu vīrieti, kurš zog uz ielas atstātu velosipēdu. Par notikušo aculiecinieks paziņoja Valsts policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā ieradās patruļpolicisti, kuri, noskaidrojuši iespējamā likumpārkāpēja pazīmes, uzsāka viņa meklēšanu. Netālu no notikuma vietas 1977. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts ar nozagto velosipēdu.

Nozieguma izdarīšanas brīdī vīrietis bijis četru promiļu alkohola reibumā. Aizdomās turamais apgalvo, ka izdarīto neatceras.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš vienu reizi krimināli sodīts par zādzību, kas izdarīta alkohola reibumā. Tāpat viņam ir vairākas administratīvās sodāmības par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Saistībā ar 30. aprīlī izdarīto likumpārkāpumu pret 1977. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Lasi vēl