Piedzēries šoferis brauc līkločos un mēģina bēgt no policijas ekipāžas

0 Komentāru
Piedzēries šoferis brauc līkločos un mēģina bēgt no policijas ekipāžas
Foto: LETA

Valsts policija noķērusi kādu piedzērušos šoferi, kas mēģinājis bēgt no policijas darbiniekiem.

Iereibušais automašīnas Nissan Primera autovadītājs no policijas mēģinājis ”aizlaisties” uz autoceļa Rīga-Ērgļi. Policijas redzeslokā spēkrats nonāca, jo tas pārvietojās, strauji mainot ātrumu no 80 līdz 150 kilometriem stundā, un pa ceļu brauca līkločiem.

Policijas darbinieki aicināja automašīnas vadītāju apstāties, tomēr vadītājs turpināja doties tālāk. Pēc atkārtotiem aicinājumiem apstāties automašīnas vadītājs uzsāka bēgšanu, savukārt policijas darbinieki aizdomīgajam šoferim dzinās pakaļ.

Bēgot autovadītājs aizskāra policijas automašīnu, tomēr jau pēc neilga laika policisti uz ceļa Taurupe-Vecbebri apturēja bēgošo šoferi un noskaidroja, ka pie automašīnas stūres atrodas 1971. gadā dzimis vīrietis.

Automašīnas šoferis atradās aptuveni 1,38 promiļu reibumā, viņam nebija autovadītāja apliecības, savukārt automašīnai nebija ne tehniskās apskates, ne civiltiesiskās apdrošināšanas, turklāt tai bija piestiprinātas citas automašīnas valsts numura zīmes.

Šobrīd pret vīrieti ir uzsāktas vairākas administratīvās lietvedības.

Tāpat tiks uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola ietekmē. Par šādu noziegumu vīrietim var draudēt brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs, naudas sods, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

0 Komentāru