Piedodiet, bet vai šī tiešām ir māksla?! Policisti naktī pieķer dzelzceļa tilta apzīmētāju

Komentāri
Piedodiet, bet vai šī tiešām ir māksla?! Policisti naktī pieķer dzelzceļa tilta apzīmētāju

Pagājušajā naktī Rīgas pašvaldības policisti Sarkandaugavā pieķēruši dzelzceļa tilta apzīmētāju.

Neilgi pēc pusnakts naktī uz trešdienu Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Sarkandaugavā, pamanīja trīs jauniešus, kuri stāvēja pie dzelzceļa tilta. Piebraucot tuvāk, pamanīts, ka viens no jauniešiem ar krāsas aerosolu apzīmē tiltu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis, ieraugot policijas tuvošanos, nometa aerosolu uz zemes un steidzīgi uzvilka cimdus. Jaunieša apģērbs un rokas bija notraipītas ar krāsu. Ar personām uzsākta saruna, kuras laikā noskaidrots, ka visi jaunieši ir pilngadīgi. Puisis atzinās izdarītajā un savu vainu nožēloja.

Pārkāpējs nogādāts dežūrdaļā, kur sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par būvju bojāšanu ar uzrakstiem un zīmējumiem, kā arī konfiscēti pārkāpuma izdarīšanas rīki. Likums paredz, ka par šo pārkāpumu uzliek naudas sodu līdz 142 eiro.

Tāpat jaunietim, iespējams, būs jāatlīdzina radītie zaudējumi, kas var būt mērāmi pat simtos eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl