Piedodiet, bet vai šī tiešām ir māksla?! Policisti naktī pieķer dzelzceļa tilta apzīmētāju

Komentāri
Piedodiet, bet vai šī tiešām ir māksla?! Policisti naktī pieķer dzelzceļa tilta apzīmētāju

Pagājušajā naktī Rīgas pašvaldības policisti Sarkandaugavā pieķēruši dzelzceļa tilta apzīmētāju.

Neilgi pēc pusnakts naktī uz trešdienu Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Sarkandaugavā, pamanīja trīs jauniešus, kuri stāvēja pie dzelzceļa tilta. Piebraucot tuvāk, pamanīts, ka viens no jauniešiem ar krāsas aerosolu apzīmē tiltu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis, ieraugot policijas tuvošanos, nometa aerosolu uz zemes un steidzīgi uzvilka cimdus. Jaunieša apģērbs un rokas bija notraipītas ar krāsu. Ar personām uzsākta saruna, kuras laikā noskaidrots, ka visi jaunieši ir pilngadīgi. Puisis atzinās izdarītajā un savu vainu nožēloja.

Pārkāpējs nogādāts dežūrdaļā, kur sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par būvju bojāšanu ar uzrakstiem un zīmējumiem, kā arī konfiscēti pārkāpuma izdarīšanas rīki. Likums paredz, ka par šo pārkāpumu uzliek naudas sodu līdz 142 eiro.

Tāpat jaunietim, iespējams, būs jāatlīdzina radītie zaudējumi, kas var būt mērāmi pat simtos eiro.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl