Piedegusi panna izraisa pamatīgu nelaimi

Komentāri

Kādā Pļavnieku daudzdzīvokļu namā viena panna izraisījusi pamatīgu nelaimi. Kāds jauns vīrietis, visticamāk, to bija aizmirsis uz ieslēgtas plīts, pats iemidzis, savukārt virtuvē sācies neliels ugunsgrēks. Kodīgie dūmi piepildīja gan dzīvokli, gan kāpņu telpu.

Par laimi, ugunsgrēku pamanīja kaimiņi un piezvanīja glābējiem. Ugunsdzēsēji pa atvērtu logu iekļuva dzīvoklī un glāba, kas glābjams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušais vīrietis nodots mediķiem un, kā var noprast, aizvien ārstējas. Savukārt kaimiņi apsver dūmu detektoru iegādi. Virtuvē gan tos likt nav jēgas, taču arī citās telpās tie laikus ziņotu par notiekošu nelaimi.

Lai nu kā, pats svarīgākais, protams, – nedoties pasnaust, kad ēdiens uzlikts uz plīts un plīts riņķis aizdegts.

Ugunsdzēsēji kategoriski aizliedz degošo pannu apdzēst, sitot ar dvieli vai lejot tai virsū ūdeni. Ja nav vāka, jāmeklē cits priekšmets, ko uz tās uzlikt. Derēs arī šķīvis. Vēl noteikti nevajag ar degošu pannu rokās skraidīt pa dzīvokli. Arī tā nelaimi var padarīt tikai lielāku. Protams – jāzvana arī ugunsdzēsējiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl