Piedaloties policijas pārstāvjiem, skolu direktori spriedīs par bērnu drošību

Komentāri
Piedaloties policijas pārstāvjiem, skolu direktori spriedīs par bērnu drošību
Ilustratīvs foto: LETA

Piektdien, 17. oktobrī, Rīgā skolu direktori sanāksmē apspriedīs bērnu un jauniešu drošību. Pasākumā piedalīsies Rīgas Pašvaldības policijas un Valsts policijas pārstāvji.

Skolēnu vecāki un skolu pedagogi piedzīvo kārtējo satraukumu tā dēvētā Imantas pedofila dēļ. Par Imantas pedofilu dēvētais noziedznieks pēc vairāku mēnešu slēpšanās jaunu noziegumu pastrādāja aizvadītajā otrdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban vecāki iespēju robežās cenšas bērnus pavadīt uz un no skolas. Tāpat arī pedagogi skolēniem atgādina par drošību un uzvedību svešu cilvēku klātbūtnē, ziņo 900 sekundes.

No Imantas netālajā Zasulauka apkārtnē, kur otrdien notika uzbrukums 13 gadu vecai meitenei, pastiprināti dežurē policijas darbinieki. Izplatīts pedofila jaunākais fotorobots, kas tapis sadarbībā ar kādu aculiecinieku, kurš sastapis noziedznieku un pat pārmijis ar viņu dažus vārdus. Atšķirībā no iepriekšējiem attēliem, šajā vīrietim ir taisni pusgari mati, kas sniedzas pāri pierei. Atjaunots arī noziedznieka apraksts – viņš esot aptuveni 20 līdz 25 gadus vecs, bet var izskatīties jaunāks, aptuveni vienu metru septiņdesmit līdz astoņdesmit centimetrus garš, pelēkzilām acīm, runā krievu valodā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl