Piedaloties policijas pārstāvjiem, skolu direktori spriedīs par bērnu drošību

0 Komentāru
Piedaloties policijas pārstāvjiem, skolu direktori spriedīs par bērnu drošību
Ilustratīvs foto: LETA

Piektdien, 17. oktobrī, Rīgā skolu direktori sanāksmē apspriedīs bērnu un jauniešu drošību. Pasākumā piedalīsies Rīgas Pašvaldības policijas un Valsts policijas pārstāvji.

Skolēnu vecāki un skolu pedagogi piedzīvo kārtējo satraukumu tā dēvētā Imantas pedofila dēļ. Par Imantas pedofilu dēvētais noziedznieks pēc vairāku mēnešu slēpšanās jaunu noziegumu pastrādāja aizvadītajā otrdienā.

Patlaban vecāki iespēju robežās cenšas bērnus pavadīt uz un no skolas. Tāpat arī pedagogi skolēniem atgādina par drošību un uzvedību svešu cilvēku klātbūtnē, ziņo 900 sekundes.

No Imantas netālajā Zasulauka apkārtnē, kur otrdien notika uzbrukums 13 gadu vecai meitenei, pastiprināti dežurē policijas darbinieki. Izplatīts pedofila jaunākais fotorobots, kas tapis sadarbībā ar kādu aculiecinieku, kurš sastapis noziedznieku un pat pārmijis ar viņu dažus vārdus. Atšķirībā no iepriekšējiem attēliem, šajā vīrietim ir taisni pusgari mati, kas sniedzas pāri pierei. Atjaunots arī noziedznieka apraksts – viņš esot aptuveni 20 līdz 25 gadus vecs, bet var izskatīties jaunāks, aptuveni vienu metru septiņdesmit līdz astoņdesmit centimetrus garš, pelēkzilām acīm, runā krievu valodā.

0 Komentāru