Piecu jauniešu banda nakts melnumā demolē sabiedriskā transporta pieturu

Komentāri
Piecu jauniešu banda nakts melnumā demolē sabiedriskā transporta pieturu
Foto: LETA

Naktī no sestdienas uz svētdienu ap pulksten 4:40 Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Vienības gatvi, kur vairāki jaunieši demolēja sabiedriskā transporta pieturu.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka pieci jaunieši, atrodoties alkohola reibumā, bija izsituši pieturas stiklu. Policisti turpat aizturēja 1996. gadā dzimušu sievieti, kā arī 1996., 1993., 1992., un 1991. gadā dzimušus vīriešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi aizturētie tika nogādāti izolatorā. Pret iepriekš nesodītajiem jauniešiem tika uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai tas saistīts ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu. Viņiem par šādu likuma pārkāpumu var draudēt brīvības atņemšana līdz pat pieciem gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl