Komentāri

Jelgavas pusē pieci jauni cilvēki iedomājušies, ka ir gangsteri un pārdevējas klātbūtnē apzaguši veikalu. Aiznesuši vairākus stipros aliņus un turpat netālu no tirdzniecības vietas tos sākuši tukšot, acīmredzot domājot, ka pārdevēja dažu pudeļu dēļ policiju nesauks. Viņi kļūdījās un tagad par savu muļķību dārgi samaksās.

Tušķos veikalā Lielgrīvkrogs vēlā vakara stundā apmeklētāju nav daudz un lielais vairums, kas šeit nāk pārdevējiem jau pazīstami vaigā. Nedēļas sākumā gan veikalā iemaldījušies svešinieki no Dobeles puses. Gribējuši alu, ko arī paņēmuši – nesamaksājot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puiši bijuši dikti steidzīgi, skrienot prom no rokām kritušas ārā sazagtās pudeles. Pārdevēja saukusi apsardzi. Drošībnieki atbraukuši pēc astoņām minūtēm. Vienlaikus atsteigusies pašvaldības policija un uzsākta zaglēnu meklēšana.

Mirkli vēlāk sagūstīti vēl divi zagļi, bet pēdējais no pieciem garnadžiem, mēģinājis paslēpties grāvī, taču arī tas nebija glābiņš. Puiši aizvesti uz veikalu, kur pārdevēja vēl ar viņiem pārmijusi pāris vārdus.

Tagad aprēķināts, ka veikalam nodarīta skāde 30 eiro apmērā. Lai arī zaudējumi nešķiet lieli, noziegums ir smags, jo paveikts grupā, turklāt alkohola reibumā, tāpēc neizbēgami jauniešiem būs jāstājas tiesas priekšā.

Foto

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl