Pieauguši vīrieši bērna prātā! Ar kaķeni apšauda svešas automašīnas!

0 Komentāru
Pieauguši vīrieši bērna prātā! Ar kaķeni apšauda svešas automašīnas!
Ekrānuzņēmums - Degpunktā

Divi iepriekš sodīti vīrieši Juglā atcerējušies bērnību – proti, ar kaķeni un dzelzs lodītēm šāvuši pa automašīnām! Pastrādātā postaža ir patiešām šokējoša! Tas tāpēc, ka ierocis nav paštaisīts, bet gan profesionāļu gatavots, turklāt tāds, ar kuru varētu nošaut pat cilvēku.

Brīvdienas naktī policistu palīdzību lūdzis kāds Juglas iedzīvotājs, kura balkonā ar pamatīgu blīkšķi piezemējusies dūmu svece. Vīrietis bija paspējis piefiksēt, ka šo negaidīto pārsteigumu sagādājuši divi jauni vīrieši. Juglas iedzīvotājs izsaucis policiju.

Laikā, kamēr tuvējās ielas, meklējot huligānus, jau apbraukājuši policisti, abi vīrieši nonākuši līdz kādam Silciema ielas pagalmam. Tur, ņemot talkā līdzi paņemto kaķeni, “apstrādājuši” vairākus ielas malā novietotos auto un aizbēguši. Tā, stiklu šķindas pavadīti, ļaundari turpinājuši savus sirojumus pa tumšajiem pagalmiem.

Foto

Par laimi, pieaugušos huligānus policijai izdevies pamanīt un noķert.

Ļaundari ar visiem pierādījumiem aizturēti un nogādāti iecirknī, kur viens no vīriešiem atzinis savu vainu izdarītajā. Kā nozieguma motīvu minot alkohola reibumu un vēlmi sastrādāt blēņas. Otrs vīrietis pagaidām noliedz savu saistību ar notikušo.

Video

0 Komentāru