Komentāri
Pie vīrieša atnāk ciemiņi un nozog viņam 15 tūkstošus eiro un 15 tūkstošus dolāru
Nick Ares/Flickr

Policija notvērusi vīriešus, kuri ciemošanās laikā nozaga milzīgu naudas summu – 15 000 eiro un 15 000 ASV dolāru.

Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti 2. oktobrī bija saņēmuši izsaukumu uz kādu dzīvokli Pļavniekos, Lubānas ielā, kur notikusi zādzība. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidrojuši, ka pie dzīvokļa saimnieka ciemojušies divi vīrieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr namatēvs atradies virtuvē, viens no ciemiņiem uzraudzījis, lai viņš nepamana zādzību, bet otrs nozadzis naudu – 15 000 eiro un 15 000 dolāru. Cietušais zādzības faktu konstatējis tikai tad, kad abi ciemiņi jau bija devušies projām.

Policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un aizturēja 1983. un 1986. gadā dzimušus vīriešus, kuri jau iepriekš sodīti par zādzībām. Pret aizturētajiem ir sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Daļa zagtās naudas ir atgūta, taču izmeklēšanā tiks skaidrota arī pārējās naudas atrašanās vieta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl