Komentāri
Pie taksista un trim pasažieriem atrasta “Kinder Suprise” ola ar narkotikām
FOTO: LETA

3. decembra naktī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Grīziņkalnā, pamanīja kādu taksometru, kas bija novietots stāvēšanai neatļauta vietā. Pārbaudot transportlīdzekli, tajā konstatētas četras personas – trīs vīrieši un viena sieviete. Policistu klātbūtnē visas personas sāka manāmi nervozēt, informē RPP.

Policija atklāj, ka datu pārbaudes laikā konstatēts, ka diviem vīriešiem ir noteikta Valsts policijas uzraudzība, tostarp taksometra šoferim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt otram policijas uzraudzībā esošajam vīrietim ir noteikts arī aizliegums nakts laikā atrasties ārpus dzīvesvietas. Par personas prombūtni policisti pieņēma rakstveida paskaidrojumu.

Policija informē, ka pārbaudes laikā ievērots, ka aizmugurējā sēdeklī pie drošības jostas ir paslēpta “Kinder Suprise” plastmasas ola, caur kuru bija pamanāms folijas vīstoklis ar, iespējams, narkotikām.

Aplūkojot rūpīgāk notikumā iesaistītās personas, konstatēts, ka viņi, iespējams, ir narkotisko vielu reibumā, par ko liecināja sašaurinātas acu zīlītes, nekoordinētās kustības un palēninātā runa.

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu adresē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl