Komentāri
Pie taksista un trim pasažieriem atrasta “Kinder Suprise” ola ar narkotikām
FOTO: LETA

3. decembra naktī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Grīziņkalnā, pamanīja kādu taksometru, kas bija novietots stāvēšanai neatļauta vietā. Pārbaudot transportlīdzekli, tajā konstatētas četras personas – trīs vīrieši un viena sieviete. Policistu klātbūtnē visas personas sāka manāmi nervozēt, informē RPP.

Policija atklāj, ka datu pārbaudes laikā konstatēts, ka diviem vīriešiem ir noteikta Valsts policijas uzraudzība, tostarp taksometra šoferim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt otram policijas uzraudzībā esošajam vīrietim ir noteikts arī aizliegums nakts laikā atrasties ārpus dzīvesvietas. Par personas prombūtni policisti pieņēma rakstveida paskaidrojumu.

Policija informē, ka pārbaudes laikā ievērots, ka aizmugurējā sēdeklī pie drošības jostas ir paslēpta “Kinder Suprise” plastmasas ola, caur kuru bija pamanāms folijas vīstoklis ar, iespējams, narkotikām.

Aplūkojot rūpīgāk notikumā iesaistītās personas, konstatēts, ka viņi, iespējams, ir narkotisko vielu reibumā, par ko liecināja sašaurinātas acu zīlītes, nekoordinētās kustības un palēninātā runa.

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu adresē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl