Komentāri

Pie 66. vidusskolas Rīgā, kur patlaban izmitināti Dziesmu un deju svētku dalībnieki, policijas darbinieki aizturējuši vīrieti, kurš tur veicis to, ko likumdošanā dēvē par “netiklām darbībām” jeb, vienkāršāk izsakoties, – virinājis mētelīti.

Par laimi, trešdienas pievakarē ap plkst. 18.00 66. vidusskolā izmitināto svētku dalībnieku skolā nemaz nebija. Tobrīd tur atradās Liepājas pašvaldības policijas darbinieki, kuri uz Rīgu bija atsūtīti nodrošināt drošību Dziesmu un deju svētku laikā, kā arī rūpēties par sabiedrisko kārtību. Pēkšņi policisti parkā netālu no skolas pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti. Policistiem radīja bažas tas, ko viņš darīja un ko likumdošana sauc par “netiklām darbībām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājas pašvaldības policisti vīrieti ātri vien saņēmuši ciet. Izrādījies, ka tas ir kāds 50 gadus vecs itālietis, kurš dzīvo Latvijā.

Uz skolu nekavējoties izsaukta Valsts policija, un viņi iespējamo virinātāju aizveduši uz iecirkni.

Šodien skolā sastaptās amatpersonas no plašākiem komentāriem kameras priekšā izvairījās. Taču kopējā noskaņa lika domāt, ka tiem, kuri notiekošo redzēja, ir pārliecība, ka tās tiešām bija netiklas darbības. Labi, ka skolā neesot bijis neviena bērna, kuru notikušais varētu psiholoģiski ietekmēt.

Valsts policijas pārstāvji vēlāk raidījumam Degpunktā stāsta, ka pēc pārrunām ar aizturēto itālieti secināts, ka noticis “neveikls pārpratums”. Vīrietis likumu pārkāpis, bet ne tā, kā aculiecinieki to sapratuši.

Notikušajam pārpratumam gan ir savas pozitīvās puses – proti, likumsargi tagad priecājas, ka bērni patiešām ir drošībā – proti, neviens pārkāpums, kas pret viņiem vērsts, šajā pilsētā nepaliks nepamanīts.

Skaties video!

Lasi vēl