Pie rokas pieķer dedzinātāju trio

Komentāri

Jelgavā gada sākumā tika aizturēts 30 gadu vecs piromāns, kurš pieķerts dedzinām atkritumu konteinerus, taču acīmredzot viņš šajā Zemgales lielpilsētā nav vienīgais šādu izklaižu cienītājs, jo konteineri deguši atkal un atkal.

Divas dienas pēc kārtas Jelgavā, Asteru un Puķu ielu apkārtnē, atkal deguši atkritumu konteineri. Ja iepriekš pieķertie piromāni sēž aiz restēm vai gluži vienkārši nomierinājušies, tad jāsecina, ka vieta tukša nestāv un šo huligānu nodarbi pārņēmuši citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji, braucot dzēst degošos konteinerus, benzīnā jau nobraukājuši ne vienu vien simtu eiro, jo uz Asteru, Aspazijas un Puķu ielu neilgā laikā saņemti vismaz sešdesmit izsaukumi.

Iespējams, tāpat kā pavasarī, kad tika aizturēts 30 gadu vecs piromāns, arī rudenī Jelgavā saistībā ar šādiem izsaukumiem iestāsies miers, jo pašvaldības policisti pie rokas pieķēruši piromānu trijotni.

Par šādu noziegumu gan nevienu jaunieti neapcietinās, taču tas nenozīmē, ka nebūs kriminālprocesa. Un draudi nokļūt cietumā uz laiku līdz pat desmit gadiem, domājams, aizturētajiem būs laba mācība neko tādu vairs nekad neatkārtot.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl