Pie rokas pieķer dedzinātāju trio

0 Komentāru
Pie rokas pieķer dedzinātāju trio
FOTO: LETA

Jelgavā gada sākumā tika aizturēts 30 gadu vecs piromāns, kurš pieķerts dedzinām atkritumu konteinerus, taču acīmredzot viņš šajā Zemgales lielpilsētā nav vienīgais šādu izklaižu cienītājs, jo konteineri deguši atkal un atkal.

Divas dienas pēc kārtas Jelgavā, Asteru un Puķu ielu apkārtnē, atkal deguši atkritumu konteineri. Ja iepriekš pieķertie piromāni sēž aiz restēm vai gluži vienkārši nomierinājušies, tad jāsecina, ka vieta tukša nestāv un šo huligānu nodarbi pārņēmuši citi.

Glābēji, braucot dzēst degošos konteinerus, benzīnā jau nobraukājuši ne vienu vien simtu eiro, jo uz Asteru, Aspazijas un Puķu ielu neilgā laikā saņemti vismaz sešdesmit izsaukumi.

Iespējams, tāpat kā pavasarī, kad tika aizturēts 30 gadu vecs piromāns, arī rudenī Jelgavā saistībā ar šādiem izsaukumiem iestāsies miers, jo pašvaldības policisti pie rokas pieķēruši piromānu trijotni.

Par šādu noziegumu gan nevienu jaunieti neapcietinās, taču tas nenozīmē, ka nebūs kriminālprocesa. Un draudi nokļūt cietumā uz laiku līdz pat desmit gadiem, domājams, aizturētajiem būs laba mācība neko tādu vairs nekad neatkārtot.

0 Komentāru