Pie narkotirgoņiem atrod divus kilogramus ”spaisa”

Komentāri
Pie narkotirgoņiem atrod divus kilogramus ”spaisa”
FOTO: Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija pagājušajā nedēļā aizturējusi trīs personu grupu, kas nodarbojās ar jauno psihoaktīvo vielu izplatīšanu. Kratīšanas laikā pie personām atrasts ap diviem kilogramiem psihoaktīvo vielu, kas bija paredzētas tālākai realizācijai.

Rīgas reģiona Kriminālpolicija bija saņēmusi operatīvo informāciju par personu grupu, kas, iespējams, nodarbojas ar jauno psihoaktīvo vielu izplatīšanu Rīgas reģionā. Pārbaudot saņemto informāciju un veicot tālāku izmeklēšanu, policistiem izdevās noskaidrot personas, kas izplata aizliegtās vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā nedēļā Rīgas reģiona Kriminālpolicija aizturēja trīs vīriešus, pie kuriem atrada un atsavināja ap diviem kilogramiem psihoaktīvo vielu, daļa no kurām jau bija safasētas tālākai realizācijai.

Visi aizturētie vīrieši ir ap 30 gadus veci, iepriekš jau nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar jaunajām psihoaktīvajām vielām – tas noticis laikā, kad vēl nebija stājies spēkā vispārējais šo vielu izplatīšanas aizliegums.

Šoreiz pie vīriešiem atrastās un atsavinātās jaunās psihoaktīvās vielas jau ir iekļautas aizliegto vielu sarakstā, un to izplatīšana ir pielīdzināma narkotisko vielu izplatīšanai.

Pret aizturētajiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tiesa lēma aizturētajiem apcietinājumu nepiemērot, tādēļ vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl