Komentāri
Pie Mūkusalas apļa notikusi avārija ar cietušajiem; bloķēta satiksme
FOTO: LETA

Rīgā pie Mūkusalas apļa šorīt notikusi avārija, kurā ir arī cietušie. Avārija notikusi neilgi pēc pulksten 10.00. Iepriekš tika bloķēta satiksme Mūkusalas ielā līdz Antenas ielai, taču plkst. 11.18 satiksme daļēji, pa vienu joslu, ir atjaunota.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) informē, ka mediķi vēl strādā notikuma vietā. Plašāka informācija par cietušajiem būs pieejama vēlāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Informācija tiks papildināta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl