Pie lielveikala nozagts rotveilera šķirnes suns; tiek meklēta attēlā redzamā persona

6 komentāri
Pie lielveikala nozagts rotveilera šķirnes suns; tiek meklēta attēlā redzamā persona
FOTO: Valsts policija

Šā gada 12. decembrī ap pulksten 20.55 Rīgā, Kurzemes prospektā, tika nozagta rotveileru meitene ar iesauku Reičela, kas bija atstāta pie lielveikala.

Rotveilera pazīmes: melna ar brūniem plankumiem, ausī tetovējums A 572. Policijai ir aizdomas, ka minēto noziegumu varētu būt izdarījis attēlā redzamais vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ, ja kādam ir informācija par attēlā redzamā vīrieša personību, atrašanās vietu vai arī ja kāds šo dienu laikā ir redzējis minētajām pazīmēm atbilstošu suni, lūdzam ziņot Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknim, zvanot pa tālr.: 67070800, 67070802, 67070806 vai 110 vai arī vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

TOP komentāri

 • Jana
 • Svetlana Oliņa
  +1 +1 0

  Svetlana Oliņa

  Iespējams, ka tas vīrietis ir šīs ģimenes loceklis (ar to gribēju sacīt, ka suns viņu "pazīst", citādi jau nebūtu viņam līdzi gājis?..) Nu tā, kā līdzcilvēki zināmās situācijās dala bērnus, tā arī suņus. Mana spriedelēšana meklējumus, protams, nepadara efektīvākus. Lai viss ir labi!!!
 • Kwtrina
  +1 +1 0

  Kwtrina

  Lai jums izdodas atrast savu ģimenes mīluli cetams ka nekas nav noticis

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl