Komentāri

Ar katru dienu tumsa piezogas arvien ātrāk, savukārt bēdīgo statistiku arvien biežāk papildina ļaudis, kuri uz lielceļiem un tumšām ielām zaudējuši dzīvības zem automobiļa riteņiem. Arī vakar netālu no Inčukalna noticis kāds traģisks negadījums.

Pirmdienas pievakarē īsi pēc 19.00, kad apkārtne jau grimusi tumsā, Inčukalnā uz autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile, krustojumā ar Atmodas ielu, noticis smags ceļu satiksmes negadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds vieglā automobiļa vadītājs notriecis aptuveni 60 gadus vecu vīrieti, taču pēc notikušā, pat neapstājoties un nesniedzot palīdzību cietušajam, no notikuma vietas aizmucis.

Lai arī garāmbraucēji, piefiksējot notikušo, izsaukuši neatliekamo medicīnisko palīdzību, vīrietis gājis bojā turpat notikuma vietā.

Tā kā autobraucējs apzināti pametis notikuma vietu, viņam draud nopietnas nepatikšanas un pat kriminālatbildība, turklāt izmeklētāji ir visai pārliecināti, ka bēgli agrāk vai vēlāk tomēr izdosies notvert. Diemžēl šajā situācijā kārtības sargs atzīst, ka daļēji pie vainas ir arī pats bojāgājušais.

Vietējos iedzīvotājus notikušais neizbrīna – krustojums atrodas visai tumšā ceļa posmā, kurā vairums automašīnu traucas ar aptuveni 100 kilometriem stundā.

Ja esat bijis liecinieks šim negadījumam, zvaniet pa tālruni: 67086942, 67219705 vai 110!

Lasi vēl