Komentāri

Slimnīcā miris vīrietis, kuru pie Čiekurkalna tirgus gaišā dienas laikā nežēlīgi “atspārdīja” kāds vīrietis narkotiku reibumā.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka pagājušajā nedēļā gaišā dienas laikā desmitiem aculiecinieku klātbūtnē pie Čiekurkalna tirgus risinājās nežēlīgs kautiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kautiņš pie Čiekurkalna tirgus centrālās ieejas notika ceturtdien īsi pēc divpadsmitiem dienā. Diemžēl roku vicināšana beidzās ar to, ka viens no ķīviņā iesaistītajiem bezsamaņā sabruka uz asfalta. Jau pēc pāris minūtēm glābt piekauto ieradušies mediķi un vēl mirkli vēlāk – policisti, kuri uzsāka arī uzbrucēja meklējumus.

Pēc notikušā turpat netālu no kautiņa vietas kārtības sargiem izdevās aizturēt aizdomās turamo, kurš vēlāk nonāca policijas iecirknī. Jau piektdien uzbrucējs tika apcietināts. Diemžēl pirmdienas rītā no slimnīcas saņemta ziņa, ka 35 gadus vecais vīrietis no gūtajām traumām slimnīcā miris.

Brasas iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks stāsta, ka abi incidentā iesaistītie vīrieši iepriekš bijuši pazīstami. Nu jau mirušajam kungam piederējis dzīvoklis, kuru no viņa īrējis kautiņa vaininieks. Pirms kāda laika, viņš nonācis cietumā, tādēļ īrētais miteklis palicis tukšs.

Šobrīd pret iepriekš četras reizes tiesāto, 27 gadus veco vīrieti uzsākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cietušā nāve. Lai arī pastrādāts smags noziegums, šķiet sitējs tā īsti nesaprot, ko izdarījis.

Par laimi, šis vājais attaisnojums jaunieti neglābs no atbildības, kas nozīmē arī to, ka viņam vēl ilgi nebūs jāsatraucas par to, kur dzīvot. Visticamāk, vēl daudzus gadus šim jaunajam cilvēkam savas dienas būs jāvada aiz cietuma mūriem.

Skaties video!

Lasi vēl