Komentāri
Pie Centrāltirgus atrod maisu ar kontrabandas cigaretēm; to īpašnieks nepiesakās
LETA

Svētdienas, 4. decembra, pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Centrāltirgus apkaimē, pamanīja kādu aizdomīgu melnu maisu, kas bija paslēpts zem vienas no tirdzniecības vietām.

Jāatzīmē, ka policijas redzeslokā regulāri nonāk kontrabandas preces, kuras tiek slēptas netālu no Centrāltirgus ar nodomu pārdot tās garāmgājējiem. Policisti nolēma maisu apskatīt tuvāk, tajā atrastas 2600 kontrabandas cigaretes no Baltkrievijas un Krievijas.

Aptaujāti garāmgājēji, taču cigarešu īpašnieks tā arī nepieteicās. Noformēts mantu izņemšanas protokols un uzsākta administratīvā lietvedība par ar akcīzes nodokli apliekamo preču uzglabāšanas noteikumu pārkāpumu.

Pēdējo trīs mēnešu laikā Rīgas pašvaldības policija konfiscējusi 77 780 kontrabandas cigaretes un 78,5 litrus nelegālā alkohola.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl