Komentāri
Pie Centrāltirgus atrod maisu ar kontrabandas cigaretēm; to īpašnieks nepiesakās
FOTO: LETA

Svētdienas, 4. decembra, pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Centrāltirgus apkaimē, pamanīja kādu aizdomīgu melnu maisu, kas bija paslēpts zem vienas no tirdzniecības vietām.

Jāatzīmē, ka policijas redzeslokā regulāri nonāk kontrabandas preces, kuras tiek slēptas netālu no Centrāltirgus ar nodomu pārdot tās garāmgājējiem. Policisti nolēma maisu apskatīt tuvāk, tajā atrastas 2600 kontrabandas cigaretes no Baltkrievijas un Krievijas.

Aptaujāti garāmgājēji, taču cigarešu īpašnieks tā arī nepieteicās. Noformēts mantu izņemšanas protokols un uzsākta administratīvā lietvedība par ar akcīzes nodokli apliekamo preču uzglabāšanas noteikumu pārkāpumu.

Pēdējo trīs mēnešu laikā Rīgas pašvaldības policija konfiscējusi 77 780 kontrabandas cigaretes un 78,5 litrus nelegālā alkohola.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl