Komentāri
Pie Centrāltirgus atrod maisu ar kontrabandas cigaretēm; to īpašnieks nepiesakās
LETA

Svētdienas, 4. decembra, pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Centrāltirgus apkaimē, pamanīja kādu aizdomīgu melnu maisu, kas bija paslēpts zem vienas no tirdzniecības vietām.

Jāatzīmē, ka policijas redzeslokā regulāri nonāk kontrabandas preces, kuras tiek slēptas netālu no Centrāltirgus ar nodomu pārdot tās garāmgājējiem. Policisti nolēma maisu apskatīt tuvāk, tajā atrastas 2600 kontrabandas cigaretes no Baltkrievijas un Krievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptaujāti garāmgājēji, taču cigarešu īpašnieks tā arī nepieteicās. Noformēts mantu izņemšanas protokols un uzsākta administratīvā lietvedība par ar akcīzes nodokli apliekamo preču uzglabāšanas noteikumu pārkāpumu.

Pēdējo trīs mēnešu laikā Rīgas pašvaldības policija konfiscējusi 77 780 kontrabandas cigaretes un 78,5 litrus nelegālā alkohola.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl