Pie Bolderājas bāra ar vienu sitienu nogalināts kāds vietējais iedzīvotājs

16 komentāri
Pie Bolderājas bāra ar vienu sitienu nogalināts kāds vietējais iedzīvotājs

Bolderāja jau izsenis ir izslavēta ar to, ka ir gandrīz vai atsevišķa republika ar savu kolorītu, likumiem un notikumiem. Pagājušajās brīvdienās tur noticis kārtējais notikums, kas tikai pastiprina šā stereotipa esamību. Gaišā dienas laikā pie kāda vietējā bāra nogalināts vietējais iedzīvotājs.

Vienā no Parādes ielas iekšpagalmiem, kur vienuviet līdzās pastāv skaistumkopšanas salons, neliela šūšanas darbnīca un kāds bārs, pagājušajā nedēļas nogalē gaišā dienas laikā noticis asiņains noziegums. Otrdien par briesmu lietām liecina vien pavirši ar smiltīm nomaskēts asins traips uz betona plāksnēm pie pašām bāra durvīm, kā arī vietējo stāsti par tajā dienā pieredzēto.

“Cilvēks izgāja no bāra… Viens sitiens, viņš nokrita un ar galvu atsitās pret zemi un nomira,” stāsta bāra darbinieks.

Bāra darbinieks norāda, ka nav skaidrs, kādēļ sitiens vispār bijis.”Kā es saprotu, viņiem nebija vispār nekādu iemeslu kauties. Varbūt kāds lieks vārds un burtiski uzreiz sitiens, nokrita un nomira,” stāsta vietējais darbinieks.

Pēc notikušā vaininieks aizlaidies no notikuma vietas, bet apkārtējie izsaukuši “ātro palīdzību” un policistus. Diemžēl mediķi nav spējuši vairs palīdzēt un notikuma vietā konstatēta 41 gadu vecā vīrieša nāve.

Video

16 komentāri