Pie atbildības sauc 18 gadus vecu jaunieti, kas nežēlīgi noslaktēja divas sievietes

Pievienot komentāru
Pie atbildības sauc 18 gadus vecu jaunieti, kas nežēlīgi noslaktēja divas sievietes
Foto: LETA

Rīgas tiesas apgabala prokuratūra pie kriminālatbildības saukusi 18 gadus jaunu vīrieti par sevišķi cietsirdīgi izdarītu divu personu noslepkavošanu, kas saistīta ar laupīšanu.

Apsūdzētais, iespējams, 2014. gada 6. decembrī un 18. decembrī Ķīpsalas mikrorajonā nogalināja divas sievietes. Apsūdzētais vīrietis uzbruka cietušajām, pielietoja fizisku vardarbību, cietušās žņaudzot un vairākkārt sitot ar koka nūju pa dzīvībai svarīgām ķermeņa daļā, kā arī ņirgājās par saviem upuriem slepkavību izdarīšanas laikā.

Pēc pielietotās vardarbības, apsūdzētais pārmeklēja noslepkavotās sievietes. 2014. gada 6. decembrī apsūdzētajam nolaupīt mantu apsūdzētajam neizdevās, jo cietušajai tās nebija, bet 18. decembrī apsūdzētais no otras cietušās sievietes somas nolaupīja mobilo telefonu un naudu – piecus eiro -, kā arī personas apliecinošu dokumentu.

VIDEO: Mūķenes slepkava, visticamāk, izvarojis un nogalinājis vēl vienu sievieti Ķīpsalā

Jau pirms aizturēšanas izmeklētājiem radās aizdomas, ka jaunais vīrietis varētu būt saistīts ar vēl vienu slepkavību, kas iepriekš paveikta turpat Ķīpsalā – 1935. gadā dzimušas klostermāsas slepkavību –, jo abu noziegumu rokraksts pilnībā sakrita. Šonakt nopratināšanas laikā aizdomām tika gūts apstiprinājums – jaunietis atzinās abās slepkavībās.

Uzreiz bija manāms, ka noticis noziegums – sievietei bija sista brūce galvā, saplēstas drēbes, turklāt varmāka līķi bija mēģinājis noslēpt, informē policijas pārstāvji.