Komentāri
Pētot baraviku vietas, jaunieši vietējā mežā atklāj zagtu mantu!
Foto: LETA

Pie vērtīga atraduma Skultes pagastā tikuši divi vietējie jaunieši Oskars Aišpurs un Mārcis Mateuss. Puiši svētdienas rītā ar motorolleriem devās uz mežu izpētīt baraviku vietas, taču uzskrēja virsū lielai apkaltušu paparžu un zaru kaudzei, kura iepriekš šeit nebija manīta…

Pieejot tuvāk, puiši pamanīja kaut ko spīdam, pavēra zarus un ieraudzīja pļaujmašīnu. Puišiem uzreiz prātā ienāca doma, ka tā ir pirms trim nedēļām no zirgaudzētavas Kroņi nozagtā tehnika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zagļi bija centušies savu laupījumu pārkrāsot zaļā krāsā, un, visticamāk, tam atbraukt kādudien pakaļ.

Jaunieši tagad par savu atradumu no Kroņu saimniekiem saņēmuši 500 eiro lielu atlīdzību. Vēl 500 eiro pienāksies tam, kurš palīdzēs atgūt nozagto kvadraciklu Yamaha.

Diemžēl policijai joprojām nav izdevies aizturēt zirgaudzētavas apzadzējus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl