Pensionāru krāpniece izliek no mitekļa

Komentāri

Ar raidījumu Degpunktā sazinājās kāds pensionārs, kurš vēlējās pastāstīt savu bēdu stāstu. Vēl deviņdesmitajos gados viņš nekaunīgi izlikts no mājas un kopš tā laika nakšņo, kur pagadās.

Aleksandram nu jau daudzus gadus vienīgais prieks ir akordeons. To viņš neatsaka uzspēlēt arī raidījuma žurnālistiem, pirms iesāk savu skumjo stāstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sanācis tā, ka vīrietis nu jau daudzus gadus ir bez mājām. Dzīvo kur kuro reizi. Vienu dienu patversmē Rīgā, Maskavas ielā, citu dienu pie paziņām.

Sācies viss pirms daudziem, daudziem gadiem, kad Aleksandrs vēl dzīvojis ar savu tanti privātmājā Rīgā. Māja it kā piederējusi Aleksandram, taču viņš to kādreiz pārrakstījis uz tantes vārda, savukārt viņa viņu iekļāvusi testamentā. Tante sākusi slimot un par viņu uzkrītošas rūpes sākusi uzņemties kaimiņiene.

Kaimiņiene novadniece uzzināja, ka viņa ir slima un sāka viņu ”apstrādāt”! Ko viņa darīja? Gāja pie viņas nakšņot, kaut ko lika klāt ēdienam! Kad tante nopietnāk saslima, viņa viņu paņēma pie sevis. Divu nedēļu laikā viņa tanti nosūtīja uz viņsauli.

Pēc tam Aleksandrs uzzinājis, ka viņa tante māju ir uzdāvinājusi kaimiņienei. Līdz ar to vīrietis drīz vien tika no tās izmests un kļuva par bezpajumtnieku.

”Eju reiz garām savai mājai, redzu, ka stāv liels konteiners un tajā visas manas mantas. Skapji, ledusskapji, viss,” stāsta Aleksandrs.

Aleksandrs sācis tiesāties ar jauno īpašnieci, ticis pat līdz Augstākajai tiesai, taču spriedums nav bijis viņam labvēlīgs. Tāpat vīrietis stājies dzīvokļu rindā, taču saņēmis atteikumu, jo neesot maznodrošinātais.

Aleksandrs saņem pensiju, dzīvot pansionātā viņam negribas, taču ļoti gribas savu dzīvokli. Vīrietis pirms dažām dienām ir devies uz Rīgas domi un lūdzis viņam ierādīt kādu dzīvojamo platību.

Lasi vēl