Komentāri

Kāds pensionārs ir dzimis laimes krekliņā, jo pirmdien piedzīvojis patiesi iespaidīgu kritienu daudzus metrus dziļā akā.

Vecumniekos mītošās Sarmītes tēvs pirmdienas pēcpusdienā bija nolēmis reizi par visām reizēm nolaisties pagalmā esošās akas dzīlēs, lai noskaidrotu, kādēļ pēdējā laikā namā sākušies ūdensapgādes traucējumi. Iespējams, sūkni nosprostojušas smiltis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā nu sirmais vīrs rosījies nama pagalmā, konstruējot uzparikti, ar ko nolaisties akā, bet Sarmīte devusies uz turpat blakus esošajiem kapiem. Kā tieši notikusi nelaime, kundze nezina, vien atceras, ka kādā mirklī izdzirdējusi skaļu brīkšķi no akas puses un saucienu pēc palīdzības.

Saprotot, ka pašu spēkiem palīdzēt opītim nevarēs, Sarmīte un viņas māsas dēls steiguši zvanīt glābējiem. Tā kā vietējais ugunsdzēsēju depo ir vien pārsimts metru attālumā, pirmie palīgi ieradušies jau visai drīz.

Foto:

Tā nu ievainotajam vīrietim, radinieku un glābēju uzmundrinātam, nācās vēl kādu brīdi pavadīt akā, līdz ieradās vīri, kuri mācīti tieši šādiem uzdevumiem un kuru rīcībā ir arī atbilstošs aprīkojums.

Tā kā ārsti konstatējuši, ka pensionārs nopietni traumējis kāju, turklāt arī pārdzīvojis ķermeņa atdzišanu, viņš nogādāts tuvējā slimnīcā, kur turpina ārstēties arī šodien. Par laimi, viņa dzīvībai briesmas nedraud. Sarmīte atzīst, ka tēvs tik tiešām dzimis laimes krekliņā, jo šī situācija patiesībā varēja beigties arī ļoti traģiski.

Vēlam apņēmīgajam pensionāram labu veselību un saprātu, nākamreiz šādus bīstamus darbus uzticot profesionāļiem vai vismaz gados jaunākiem brašuļiem.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl