Pelnu trauks nemaksā dārgi… Sadeguša balkona remonts gan!

Pievienot komentāru
Pelnu trauks nemaksā dārgi… Sadeguša balkona remonts gan!
Foto: LETA

Pelnu trauks nemaksā dārgi, un par to patiesībā var kļūt gandrīz ikviens saimniecībā nederīgs trauks – par to der aizdomāties tiem, kuri pelnu traukus nelieto un izsmēķus met, kur pagadās. Šorīt šādu cilvēku dēļ aizdedzies balkons Juglas ielā.

Smēķēt uz balkoniem aizliedza, taču tas nenozīmē, ka visi beidza to darīt. Cilvēki, kuriem ir balkoni, vēl aizvien uz tiem mēdz uzsmēķēt, taču tas nebūt nav visļaunākais, ko viņi dara. Bieži vien viņi ekonomē naudu, nepērk pelnu traukus un degošus izsmēķus met no balkona zemē.

Foto

Līdz zeme cigarešu gali mēdz netikt. Reizēm vējš tos ienes kādā citā balkonā, kur tie, saskaroties ar viegli degošām lietām, izraisa bīstamus ugunsgrēkus. Divi jaunieši šorīt no rīta bija devušies savās gaitās, kad saņēma zvanu ar aicinājumu atgriezties mājās. Bija aizdedzies viņu balkons.

Lai apdzēstu liesmas, ugunsdzēsēji atlauza dzīvokļa durvis. Karstums ir sabojājis arī logu. Tātad – viena cigarete radījusi pamatīgu satraukumu un lielus zaudējumus. Tie, kuriem patīk mest izsmēķus pa logu vai no balkona, var paskatīties uz šo postažu un padomāt – varbūt tomēr ir vērts ieviest tādu greznību kā pelnu trauks, lai, pirmkārt, neizraisītu nelaimi, kas, laikus nepamanīta, var plesties plašumā, otrkārt – nesagaidītu pie sevis ierodamies dusmīgu kaimiņu ar prasību atlīdzināt nodarītos zaudējumus.

Video