Pēkšņā nāvē mirušais Finanšu policijas darbinieks, visticamāk, ir Andrejs Surovecs; VID atturas to apstiprināt

0 Komentāru
Pēkšņā nāvē mirušais Finanšu policijas darbinieks, visticamāk, ir Andrejs Surovecs; VID atturas to apstiprināt
Foto: LETA

Pēc Nekropole.lv publiskotās informācijas miris Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas darbinieks Andrejs Surovecs. VID nedz apstiprina, nedz noliedz, ka šis ir ierēdnis, par kura pēkšņo nāvi ziņots trešdien.

Skaties.lv jau vēstīja, ka pašnāvību izdarījis augsta ranga VID Finanšu policijas darbinieks. Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins telefonsarunā apstiprināja šo faktu un apliecināja, ka nāves cēlonis, visticamāk, ir pašnāvība. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, taču, ja neatklāsies jaunas versijas, būs pamats to slēgt.

Kā liecina lapā Nekropole.lv publiskotā informācija, tad miris Latvijas Republikas Finanšu policijas daļas vadītājs Andrejs Surovecs. Viņa dzimšanas gads un darbības sfēra sakrīt ar policijas sniegto informāciju. Kopš 2003. gada Surovecs strādājis Valsts ieņēmumu dienestā, inspektora, priekšnieka un vēlāk VID Finanšu policijas Atbalsta daļas vadītāja amatā.

Skaties.lv sazinājās ar Valsts ieņēmumu dienestu, kurā šo informāciju nedz apstiprināja, nedz noliedza. “Iestādes kolektīvam šis ir ārkārtīgi negaidīts, šokējošs un ļoti skumjš notikums. Iestādes vadība un kolēģi pauž visdziļāko līdzjūtību mirušā VID darbinieka ģimenei un tuviniekiem. Ar visdziļāko cieņu un izpratni pret tuviniekiem viņiem tik smagajā brīdī VID kā darbavieta ētisku apsvērumu dēļ atturas komentēt par to publiski izskanējušos pieņēmumus un aicina arī citus to nedarīt,” teikts VID Sabiedrisko attiecību daļas elektroniski sagatavotajā komentārā.

0 Komentāru