Komentāri

Policija Jūrmalā ir aizturējusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par netiklām darbībām ar mazgadīgajiem. 47 gadus vecais vīrietis aizturēts tās pašas dienas vakarā, kad cietusī – 10 gadus veca meitene – iesniedza policijā iesniegumu par netiklu darbību veikšanu pret viņu.

Policija skaidro, ka vīrietis ir cietušās meitenes mātes bijušais draugs un incidents noticis viņu mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pastāv aizdomas, ka līdzīgās darbībās bijuši iesaistīti arī citi nepilngadīgie.

Tādēļ tagad policija aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no šā redzamā vīrieša!

Šobrīd aizdomās turamajam kā drošības līdzeklis ir piemērota policijas uzraudzība un aizliegums tuvoties cietušajai personai. Jāpiebilst, ka aizvien vēl nav atrasts saucamais Imantas pedofils.

Likumsargi atgādina vecākiem arī turpmāk būt modriem un sargāt savas atvases.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl