Pedofilam Zasulaukā ir liecinieks; policija gatavo jaunu fotorobotu

2 komentāri

Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs TV3 Ziņas informēja, ka vakar Zasulauka rajonā notika uzbrukums 13 gadu vecai meitenei, kuru seksuāli izmantoja noziedznieks. ”Kā jau zināt, no pavasara mums bija klusums, diemžēl mēs saistām, ka tas ir tas pats uzbrucējs. Par to liecina nozieguma raksturs un izvēlētais upuris.”

Lai arī policija jau iepriekš bija izstrādājusi tā dēvētā Imantas pedofila fotorobotu, tas tomēr balstījās uz cietušo meiteņu sniegto informāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
FOTO: VALSTS POLICIJA

FOTO: VALSTS POLICIJA

Šajā gadījumā policija ir ieguvusi kāda vīrieša – aculiecinieka – sniegto informāciju, jo noziedznieks ar viņu bija pārmijis pāris vārdu. Jaunais fotorobots tuvākajā laikā tiks izplatīts plašsaziņas līdzekļiem.

Sozinovs informēja: ”Mēs esam atraduši pieaugušu vīrieti, kurš ir redzējis noziedznieku. Fotorobotu izsūtīsim, tikko būs pieejams.”

Par Zasulauka gadījumu policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma panta par seksuālu vardarbību, ja tas izdarīts ar nepilngadīgo. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu no trim līdz divpadsmit gadiem un ar probācijas uzraudzību līdz trim gadiem.

Policija no šodienas galvaspilsētā pievērsīs pastiprinātu uzmanību bērnu pulcēšanās vietām. “Mēs apzināmies, ka varbūt būs grūtāk viņu notvert, ja visi zinās, kas noticis, mēs viņu meklējam, un mums ir fotorobots, taču mūsu mērķis ir, lai neviens bērns vairs nekļūtu par upuri,” piebilda policijas pārstāvis.

TOP komentāri

 • klusums
  0 0 0

  klusums

  Tatad ja bij klusums nevaijg meklet...protams kamer mazas meitenes nau visas izvarotas pasedesim padzersim kafiju ar bulkam ne??
  Sis prieksnieks ari par tragediju balozos neko neprot atrast..nemekle vainigo jo prieskam vainosim mati a sini gadijuma vainosim to ieprieksejo perversuli
 • nau ko gulet
  0 0 0

  nau ko gulet

  Nau ko policijai gulet sedet kabinetos dzert kafijas vaijg apbraukat laukumus kur berni pavada savu brivo laiku!!!Viss notiek pedeja bridi,peksni liecinieks...Vaijg pildit pienakumus driz Lv bus paris cilveku tie asi deputati un policisti...neaizmirstat ka ja sargasi valsti nosargasi iedzivotajus un vini domas par labu lv nevis to sliktako

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl