Pedofilam, kurš uzdarbojies Latvijā, vidēji bija divi jauni upuri nedēļā

Komentāri

Tūkstoš upuru septiņos gados jeb vidēji divi upuri nedēļā – tāds ir, iespējams, visaktīvākais pedofils Latvijas vēsturē, kuru policija aizturējusi.

Šis vīrietis, izmantojot viltu, ieguvis nepilngadīgu puišu kailfoto un video, un ar tiem viņus šantažējis, piespiežot pastrādāt arvien neķītrākas darbības un pat maksāt par noslēpuma glabāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pedofila stratēģija bija šāda:

Apburoši skaistā Natālija internetā uzrunā pusaugu skolnieku un piedāvā apmainīties ar kailfoto. Viņš, gandrīz nespēdams noticēt savai veiksmei, bez lielas mudināšanas web kameras priekšā izģērbjas kails. Natālija, aiz kuras fotogrāfijas patiesībā slēpjas 32 gadus vecs vīrietis, to visu ieraksta un tad puisim paziņo – dari tā vēl vai arī video redzēs tavi vecāki un visi tavi draugi. Tādējādi par pedofila upuriem septiņos gados kļuvis aptuveni tūkstoš puišu vecumā no 14 līdz 20 gadiem. Citiem vārdiem – “Natālijai” vidēji vienā nedēļā savos nagos izdevies iemānīt divus puišus. Turklāt neviens no pedofila upuriem visus šos gadus tā arī nav saņēmies par to paziņot policijai.

Visi cietušie ir Latvijas iedzīvotāji. Lielākā daļa upuru policijai jau ir zināmi, jo pedofils vedis savdabīgu grāmatvedību, kurā saglabājis savu upuru personas datus. Tomēr oficiāli par cietušajiem pagaidām atzīti vien 39 cilvēki.

Foto:

Likumsargi atzīst, ka darbs ar upuru apzināšanu vēl nav pat pusē. Policijas pārstāvji arī akcentē, ka pedofils nav bijis informācijas tehnoloģiju speciālists. Šādu noziegumu pastrādāšanai padziļinātas zināšanas nav nepieciešamas.

Kopumā likumsargi uz pedofila datora atraduši 22 tūkstošus dažādu pornogrāfiska satura video un foto, no kuriem liela daļa bijusi pedofila paša veidoti, šantažējot savus upurus. Turklāt šantāža nav notikusi tikai vīrieša perverso tieksmju apmierināšanai – viņš no saviem upuriem arī mēģinājis izspiest naudu.

Varmāka, kurš agrāk likumsargu redzeslokā nonācis nebija, jau kopš maija atrodas apcietinājumā, kur gaida tiesu. Šobrīd viņam draud līdz pat 12 gadiem aiz restēm.

Skaties video un uzzini vairāk!

Lasi vēl