Pēdējo dienu laikā visā Latvijā aktivizējušies krāpnieki, kas atņem pensionāriem pēdējo naudu

2 komentāri
Pēdējo dienu laikā visā Latvijā aktivizējušies krāpnieki, kas atņem pensionāriem pēdējo naudu

Pēdējo dienu laikā visas Latvijas teritorijā aktivizējušies krāpnieki, kas atkal par saviem upuriem izvēlējušies visneaizsargātāko sabiedrības daļu – pensionārus.

Izmantojot vecīšu līdzjūtību izmānītas patiešām lielas naudas summas. Smiltenē kādai 76 gadus vecai kundzei uz ielas izkrāpti 80 eiro. Liepājā kādai 82 gadus vecai kundzei nenoskaidrots vīrietis un sieviete izkrāpuši 300 eiro. Policijā vērsies arī 80 gadus vecs vīrietis, no kura nenoskaidrotas personas izkrāpušas 550 eiro. Arī šis gadījums noticis Liepājā. Tomēr vislielākā naudas summa – 1140 eiro, izspiesti no pensionāres Tukumā. Raidījums Degpunktā devās pie viņas ciemos, lai uzzinātu visas krāpnieciskās shēmas nianses un brīdinātu mūsu skatītājus.

Bija parasta svētdiena, un Gaļinas kundze kopā ar vīru devās uz baznīcu, un galva bija pilna ar gaišām domām, tāpēc laikam tā sanāca, viņa tagad secina. Līdz baznīcai gan sieviete un viņas kungs netika, ceļā patrāpījās cilvēki, kam it kā nepieciešama palīdzība. Dievbijīgā sieviete nespēja atteikt – cilvēki esot prasījuši naudu. Tādas naudas līdzi Gaļinai nebija, tāpēc kopā ar bēdā nokļuvušajiem vīrieti un sievieti devušies pie vecīšiem uz mājām, vēlāk šo pensionāru mitekli “aptīrot”.

Gaļinas kundze saka – pāris dienu laikā nosirmojusi, tāpēc tagad krāso matus. Tādu vilšanos cilvēkos sieviete nebija piedzīvojusi visā savā savā 73 gadus garajā mūžā.

TOP komentāri

 • anna
  +2 +2 0

  anna

  dienu no dienas stāsta un rāda par krāpniekiem...vai tiešām LV dzīvojošajiem nepielec PILNĪGI NEKAS???Un tad sūdzās uz visām iespējamām instancēm....
 • Knuts
  +1 +1 0

  Knuts

  Žēl cilvēku. Un , protams, tā viņiem bija liela nauda (iespējams visi ietaupījumi, ko vispār pensionārs var sataupīt) bet par to naudas zaudēšanu ir mepatīkamāka apziņa, ka esi aprkrāpts un kāds ir vandījies pa tavu dzīvokli. Bet visļaunākais ir tas, ka tiek zaudēta uzticība un ticība cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl