Komentāri

Pēdējās pāris dienas izrādījušās visai neveiksmīgas vairākiem Panda Taxi stūrētājiem. Ar pavisam nelielu intervālu par kājāmgājējiem vismaz uz laiku kļuvuši vairāki šīs firmas taksisti.

Īsi pēc tumsas iestāšanās Salaspils ielā, netālu no Jāņavārtu stacijas, pie vienas no gājēju pārejām sadūrušies trīs auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taksometra vadītājs žēlojas, ka tagad nu nāksies doties mājās, bez plānotas šā vakara peļņas. Auto, visdrīzāk, nāksies norakstīt. Lai arī vizuāli šķiet, ka tas cietis pavisam nedaudz, visdrīzāk, ka to neatmaksāsies remontēt.

Lai arī negadījums uz vairāk nekā divdesmit minūtēm paralizējis sabiedriskā transporta kustību un tuvējās ielās uz brīdi izveidojušies lieli sastrēgumi, šoreiz var teikt, ka viss beidzies labi. Policisti apstiprina, ka šajā negadījuma nav cietuši cilvēki, kā arī piemin, ka visi vadītāji pie savu spēkratu stūres sēdušies skaidrā.

Kā izrādās, šajā negadījumā iesaistītais taksometra šoferis nebūt nav vienīgais, kuram pēdējā laikā darba diena beigusies ātrāk, nekā plānots. Šorīt, laikā kad uz darbu traucas simtiem vadītāju, Biķernieku un Ieriķu ielas krustojumā sadūrušies trīs viegli auto. Arī šeit, viens no cietušajiem – Panda Taxi – darbinieks.

Vairāk skatieties LNT raidījuma Degpunktā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl