Pēdējās dienas izrādījušās neveiksmīgas vairākiem Panda Taxi darbiniekiem

0 Komentāru
Pēdējās dienas izrādījušās neveiksmīgas vairākiem Panda Taxi darbiniekiem
Taksometrs. (FOTO: LETA)

Pēdējās pāris dienas izrādījušās visai neveiksmīgas vairākiem Panda Taxi stūrētājiem. Ar pavisam nelielu intervālu par kājāmgājējiem vismaz uz laiku kļuvuši vairāki šīs firmas taksisti.

Īsi pēc tumsas iestāšanās Salaspils ielā, netālu no Jāņavārtu stacijas, pie vienas no gājēju pārejām sadūrušies trīs auto.

Taksometra vadītājs žēlojas, ka tagad nu nāksies doties mājās, bez plānotas šā vakara peļņas. Auto, visdrīzāk, nāksies norakstīt. Lai arī vizuāli šķiet, ka tas cietis pavisam nedaudz, visdrīzāk, ka to neatmaksāsies remontēt.

Lai arī negadījums uz vairāk nekā divdesmit minūtēm paralizējis sabiedriskā transporta kustību un tuvējās ielās uz brīdi izveidojušies lieli sastrēgumi, šoreiz var teikt, ka viss beidzies labi. Policisti apstiprina, ka šajā negadījuma nav cietuši cilvēki, kā arī piemin, ka visi vadītāji pie savu spēkratu stūres sēdušies skaidrā.

Kā izrādās, šajā negadījumā iesaistītais taksometra šoferis nebūt nav vienīgais, kuram pēdējā laikā darba diena beigusies ātrāk, nekā plānots. Šorīt, laikā kad uz darbu traucas simtiem vadītāju, Biķernieku un Ieriķu ielas krustojumā sadūrušies trīs viegli auto. Arī šeit, viens no cietušajiem – Panda Taxi – darbinieks.

Vairāk skatieties LNT raidījuma Degpunktā sižetā.

0 Komentāru