“Pēdējā mirklī ieraudzīju, ka blakus ir “ātrie”!” NMPD busiņa un vieglās automašīnas avārijā iesaistītā šofere stāsta par notikušo

Trešdien, 17. aprīlī, Rīgā notikusi nopietna avārija, kurā iesaistīts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) busiņš. Negadījumā dažādas traumas guvuši četri cilvēki.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Diāna

  Diāna

  Dažiem autovadītājiem vajadzētu atgādināt, kuram transporta līdzeklim ir priekšroka, un kādos gadījumos. Un,ja NMP ir braukuši uz izsaukumu, kurš ir augstākās prioritātes, nav šaubu,ka bija gan bākugunis, gan skaņa. Ja visi šoferi ir toleranti un apstājās, tad rodas tikai jautājums kā viņa varēja to nepamanīt?
 • Sandis Kotāns

  Sandis Kotāns

  "ātrie" varētu iemācīties ieslēgt savas sirēnas, kad tas ir nepieciešams.. tiešām desmitiem reižu redzu, ka "ātrie" ieslēdz tās, tikai pārbaucot intensīvus krustojumus, radot neskaitāmas avārijas situācijas, no kurām varētu izvairīties tiešām brīdinot apkārtējos ar savām sirēnām..
 • Mārtiņš Vītols

  Mārtiņš Vītols

  Pat likums nosaka, ja ir priekšroka, pārliecinās vai dod ceļu. Principā ātrie vainīgi par visiem 100%, lai nu kā..
 • Nita

  Nita

  Nu , ja- šitā suga blenž tikai taisni uz priekšu-apkārt neko neredz-es tak braucu!! Zoss!! Pilni ceļi ar tādām neprašām-rada tikai avārijas situācijas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!