“Pēdējā mirklī ieraudzīju, ka blakus ir “ātrie”!” NMPD busiņa un vieglās automašīnas avārijā iesaistītā šofere stāsta par notikušo

4 komentāri

Trešdien, 17. aprīlī, Rīgā notikusi nopietna avārija, kurā iesaistīts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) busiņš. Negadījumā dažādas traumas guvuši četri cilvēki.

Avārija notikusi dažas minūtes pirms plkst. 13.00. Negadījumā, kas notika Aleksandra Čaka un Pērnavas ielas krustojumā, iesaistīta arī kāda vieglā automašīna.

Kā neoficiālā sarunā atklāj NMPD darbiniece, tobrīd mediķi traukušies uz kādu izsaukumu, kurā bija jānonāk pēc iespējas ātrāk, – kāds cilvēks atradies bezsamaņā un kavēties nedrīkstēja ne mirkli.

Šķērsojot krustojumu, citi auto ievērojuši operatīvo transportu, un busiņa šoferis piespiedis gāzi, lai šķērsotu krustojumu, kad pēkšņi ceļā parādījusies automašīna “Renault”. Spēcīgajā sadursmē cietuši visi trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības busiņā sēdošie, kā arī vieglajā auto esošā sieviete – viņas braucamrīks saņēmis pamatīgu triecienu pa vadītāja pusi.

“Es nedzirdēju. Braucu pa Čaka ielu, man dega zaļā gaisma, es nebraucu lielā ātrumā. Tālāk neko vairs neatceros… Redzēju, ka visas mašīnas brauc, un arī es braucu. Es tikai pēdējā mirklī ieraudzīju, ka man blakus ir “ātrie”, bet es neko vairs nevarēju darīt,” par notikušo stāsta “Renault” vadītāja.

Vieglā automobiļa vadītāja no tālākas došanās uz slimnīcu atteikusies, taču visi trīs operatīvā dienesta darbinieki tālāk nogādāti pārbaudēm. Notikuma vietā sastaptā darbiniece gan min, ka neviens no kolēģiem nav smagi cietis.

Sadursmes vietā sastaptie likumsargi raidījumam “Degpunktā” atklāj, ka fiksēs redzamās pēdas un pieņems šoferu paskaidrojumus, taču vainīgais netiks noteikts uz vietas. Visi šīs lietas materiāli tālāk tiks nodoti izmeklētājiem.

Vienlaikus ar šo negadījumu arī otrpus Čaka ielai mirgojušas avārijas gaismas un rosījušies likumsargi, – tur ceļu nav sadalījis kāds kravas auto un “Volkswagen”. Šajā situācijā gan viss beidzies ar krietni vieglākām sekām un vien nedaudz apskrāpētiem auto.

TOP komentāri

 • Nita
  +5 +4 -1

  Nita

  Nu , ja- šitā suga blenž tikai taisni uz priekšu-apkārt neko neredz-es tak braucu!! Zoss!! Pilni ceļi ar tādām neprašām-rada tikai avārijas situācijas.
 • Sandis Kotāns
  +2 +1 -1

  Sandis Kotāns

  "ātrie" varētu iemācīties ieslēgt savas sirēnas, kad tas ir nepieciešams.. tiešām desmitiem reižu redzu, ka "ātrie" ieslēdz tās, tikai pārbaucot intensīvus krustojumus, radot neskaitāmas avārijas situācijas, no kurām varētu izvairīties tiešām brīdinot apkārtējos ar savām sirēnām..
 • Mārtiņš Vītols
  +3 +1 -2

  Mārtiņš Vītols

  Pat likums nosaka, ja ir priekšroka, pārliecinās vai dod ceļu. Principā ātrie vainīgi par visiem 100%, lai nu kā..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl