1 komentārs

“Pirms trim nedēļām, 19. augustā, gaišā dienas laikā no savām mājām Rīgas centrā izgāja jauns vīrietis un bezvēsts pazuda. Policijas meklējumi pašreiz nonākuši strupceļā, un tuvinieku pēdējā cerība šobrīd esat tieši jūs…,” vēsta raidījums Degpunktā, kas ziņo par pazudušo puisi.

Trīsdesmit sešus gadus vecais Romāns Miļčs dzīvo Stabu ielā 6 – komunālajā dzīvoklī. Rīta pusē viņam bija jāsatiekas ar mammu, bet uz tikšanos vīrietis tā arī neieradās. Pēdējā, kas Romānu ap astoņiem no rīta redzēja pametam mājas, bija kaimiņiene. Neko aizdomīgu viņa nemanīja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš viņai pateica “labrīt” un aizgāja. Tā – it kā viņš nekur nemaz netaisītos. Viņam vienmēr ir līdzi elektroniskā grāmata – bez tās nekur, bet lādētājs bija palicis rozetē,” stāsta sieviete.

Pase, telefons, nauda – visas vērtslietas palikušas mājās. Līdzi bijusi tikai mugursoma, kas tajā iekšā – nav zināms. Tāpat nav skaidrs, uz kurieni Romāns varētu doties, jo draugu viņam Rīgā nav. Puisis nesen atgriezies no Krievijas, jo veselība pasliktinājusies, un tādos brīžos tomēr labāk būt mājās.

Pirms gada viņam sākās epilepsijas lēkmes, un viņš atgriezās mājās. Sieva no viņa izšķīrās, un viņam sākās depresija. Vīrietim bija augsts spiediens, bet viņš lietoja medikamentus. Pēdējos trīs mēnešus viņš jutās labi. Tāpēc tuviniekiem galīgi nav skaidrs, kas tagad ir noticis.

Pazudušā puiša māte Tatjana, lai arī arēji ir mierīga, neslēpj, ka iekšā viss vārās un neziņa liek domāt pat visšausmīgākās lietas. Viņa neizslēdz iespēju, ka dēls varēja izdarīt pašnāvību. Sieviete ir gatava arī ļaunākajam, taču galvenais, lai būtu informācija, nevis klusums un bezgalīgs tukšums.

Ja varat sniegt lietderīgas ziņas par Romāna Miļča atrašanās vietu, ziņojiet pa tālruni: 28772879 vai zvaniet policijai, aicina raidījums Degpunktā.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl