Pēc vairākām durtām brūcēm mirst vīrietis

Komentāri
Pēc vairākām durtām brūcēm mirst vīrietis
LETA

Policija notvērusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par cita vīrieša saduršanu līdz nāvei.

Pagājušās piektdienas agrā rītā Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Stiebru ielā, kur atrodas sadurts vīrietis. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka cietušais bija atnācis ciemos pie kāda vīrieša – sava paziņas. Abu starpā bija izcēlies konflikts, kura laikā 1976. gadā dzimušais dzīvokļa iemītnieks paķēris nazi un vairākas reizes iedūris ciemiņam. Vīrietis no gūtajām traumām miris notikuma vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizdomās par slepkavību likumsargi aizturēja 1976. gadā dzimušo vīrieti un nogādāja iecirknī. Aizturētais, kurš jau iepriekš ir sodīts par zādzībām un miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cietušā nāve, atzina savu vainu noziegumā.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību. Aizturētajam par šādu noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem. Sestdien, 3. oktobrī, aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Lasi vēl