Pēc smagas avārijas uz Tallinas šosejas pazūd kaķis; ļoti lūdz palīdzēt atrast

3 komentāri

Kāda raidījuma Degpunktā skatītāja izmisīgi lūdz palīdzību sava pazudušā kaķa meklēšanā. Šis nav parasts pazušanas gadījums, kad saimnieks pats bijis nevērīgs vai neuzmanīgs, un dzīvnieks pamucis. Proti, mīlulis bez pēdām izgaisis pēc smagas avārijas.

Bija Otrās Lieldienas, pirmdiena, kad Tallinas šosejas piektajā kilometrā Ādažu novada teritorijā notika jauna vīrieša automašīnas Ford un automašīnas Volkswagen sadursme. Avārijā  cieta trīs cilvēki. Automašīnā Ford pie stūres atradās Natālijas dēls, pasažiere bija viņas mamma un vēl salonā bija ģimenes mīlulis – septiņus gadus vecais kaķis vārdā Busja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Avārijas apstākļus tagad izmeklē policija, savukārt Natālija ir tuvu izmisumam – viņa vēl aizvien meklē savu kaķi, kurš pa auto izsisto logu, visticamāk, kaut kur aizbēdzis.

“Tas ir ceļa sazarojums starp veco un jauno Ādažu ceļu. Tuvinieki bija braukuši no Saulkrastiem mani sagaidīt lidostā. Es atbraucu tikai divos naktī. Tad mēs kaķi saucām, bet nevarējām sasaukt. Mēs meklējām līdz rītam, bet mums neizdevās atrast,” stāsta Natālija.

Natālija avārijas vietā atgriezusies arī nākamajā dienā un aiznākamajā. Saukusi, meklējusi, taču atkal nekā. Vērsusies tuvējās iestādēs – viesnīcā, veterinārajā klīnikā un citviet. Izlīmēti paziņojumi.

Foto

Speciālisti saka – kaķis, iespējams, ir šoka stāvoklī. Viņš var neatsaukties, kaut arī dzird, ka viņu sauc.

“Man ļoti gribētos, lai cilvēki, kuri kaķi ir redzējuši, man par to paziņotu. Viņš ir bailīgs, bet mājas kaķis. Viņš dzīvo mājās. Mums ir suns, mēs dzīvojam Saulkrastos. Viņš var iet pie cilvēkiem. Eksperti saka – ja gribēs ēst, ies pie cilvēkiem,” stāsta Natālija.

Natālija būs priecīga par katru ziņu par kaķa iespējamo atrašanās vietu, tieši tāpēc – Baltezera un Ādažu iedzīvotāji, ja esat šo pūkaino mājas mīluli kaut kur redzējuši, ja viņš pie jums pieklīdis vai zināt konkrētāku vietu, kur Natālijai turpināt meklējumus, lūdzu piezvaniet un pastāstiet viņai par to, lai kaķis pēc iespējas ātrāk atkal nonāktu drošībā.

Kontaktus skatiet zemāk!

TOP komentāri

 • seene
  +3 +3 0

  seene

  ļoti ceru, kaķītis atradīsies. ņemiet varbūt savu sunīti palīgos? varbūt ko saož un kaķītis un pazīstama dzīvnieka smaržu atnāktu. Mēģiniet vairāk pa naktīm, kad klusāks kaķīti meklēt un ar smaržīgu konserviņu pastaigāt, lai ēdiena smarža ir - ja būs tuvumā jutīs. Ejiet tikai tie cilvēki, kurus kaķis labi pazīst. Vēlu veiksmi! Būtu tuvāk, mēģinātu palīdzēt
 • helga
  +2 +2 0

  helga

  Atcerieties,kad notika avārija dziedātājam IGO FOMINAM,viņam pēc avārijas pazuda kaķis ,un tikai pēc pāris mēnešiem sieviete mežā ievēroja kaķi.Meklējiet,neatlaidīgi visu laiku ,ieliekiet sludinājumus avīzē,jo ne visi izmanto internetu.Vēlu Jums veiksmi atrast savu mīluli.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl