Pēc šķiršanās atriebjas meitenei, salaužot viņai degunu

Komentāri

Lai arī var saprast, ka šķiršanās no mīļotā cilvēka parasti ir ļoti sāpīga, tas nebūt nenozīmē, ka pamestajam pāridarījums jāatriebj, kā to izdarījis kāds Ķengaraga iedzīvotājs, piekaujot un aplaupot savu bijušo draudzeni.

Kāds 32 gadus vecs vīrietis pie lielveikala Dole pirms pāris dienām novaktējis savu bijušo draudzeni, ar kuru tikai nesen izšķīries, un, kad meitene iznākusi no iepirkšanās centra, viņš ar varu meiteni ievilcis mašīnā. Sācies konflikts un skaidrošanās. Vīrietis pamatīgi aizsvilies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par notikušo meitene ziņojusi policistiem. Salauztās sirds īpašnieks ātri vien notverts, un tagad viņam inkriminēta smaga apsūdzība.

Policijā norāda, ka vīrieti šobrīd neapcietinās, toties viņam noteiks ne visai bieži piemērotu drošības līdzekli – aizliegumu līdz tiesas dienai tuvoties bijušajai draudzenei.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl