Komentāri

Vecmīlgrāvja centrā pie kādas kafejnīcas jūlija beigās notika laupīšana, kuru izdevies atklāt tikai tagad, kad pagājis pusotrs mēnesis. Notverot abus aizdomās turamos izrādījies, ka cietušo stāsts par laupīšanu būs nedaudz pārspīlēts.

Jūlija beigās, Dombrovska ielā divi vīrieši kļuvuši par laupītāju upuriem – pēc tam, kad atņemta zelta ķēdīte abi cietušie vēl piekauti un vienam no viņiem pat vēderā ietriekts nazis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šo noziegumu nesen aizturētajiem puišiem ir pavisam cita versija kā viss bijis. Atklājies, ka laupīšana patiesībā esot bijis kautiņš. Proti, viņi nenoliedz, ka izprovocējuši konfliktu, sākuši vilcināties ar dūrēm, bet pēc tam paši metušies bēgt. Bēdzēji panākti un tad no uzbrucējiem jau kļuvuši par cietušajiem. Aizstāvoties viens no viņiem izvilcis nazi, bet ķēdīte oponentiem vienkārši nokritusi cīniņa laikā.

Viena lieta gan policistus dara uzmanīgus. Viņiem ir jautājums, kāpēc viens no četriem konfliktā iesaistītajiem vīriešiem ejot uz bāru līdzi ņēmis nazi. Tas arī šobrīd tiek rūpīgi pārbaudīts un skaidrots.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl