Pēc pusotra mēneša atklāj laupīšanu; Upuri visticamāk melojuši

Pievienot komentāru
Pēc pusotra mēneša atklāj laupīšanu; Upuri visticamāk melojuši
FOTO: LETA

Vecmīlgrāvja centrā pie kādas kafejnīcas jūlija beigās notika laupīšana, kuru izdevies atklāt tikai tagad, kad pagājis pusotrs mēnesis. Notverot abus aizdomās turamos izrādījies, ka cietušo stāsts par laupīšanu būs nedaudz pārspīlēts.

Jūlija beigās, Dombrovska ielā divi vīrieši kļuvuši par laupītāju upuriem – pēc tam, kad atņemta zelta ķēdīte abi cietušie vēl piekauti un vienam no viņiem pat vēderā ietriekts nazis.

Par šo noziegumu nesen aizturētajiem puišiem ir pavisam cita versija kā viss bijis. Atklājies, ka laupīšana patiesībā esot bijis kautiņš. Proti, viņi nenoliedz, ka izprovocējuši konfliktu, sākuši vilcināties ar dūrēm, bet pēc tam paši metušies bēgt. Bēdzēji panākti un tad no uzbrucējiem jau kļuvuši par cietušajiem. Aizstāvoties viens no viņiem izvilcis nazi, bet ķēdīte oponentiem vienkārši nokritusi cīniņa laikā.

Viena lieta gan policistus dara uzmanīgus. Viņiem ir jautājums, kāpēc viens no četriem konfliktā iesaistītajiem vīriešiem ejot uz bāru līdzi ņēmis nazi. Tas arī šobrīd tiek rūpīgi pārbaudīts un skaidrots.