Pēc pirmā sniega šoferi kļuvuši pārgalvīgi; dažiem tas maksājis dārgi

Komentāri

Arī šodien sniegotās ielas un ceļi pārsteiguši vairākus desmitus autobraucēju, no kuriem dažiem brauciens beidzies ceļmalas grāvī… Pārgalvības un nepiesardzīga braukšana izraisījusi dažādus negadījumus.

Otrdienas rīta puse. Pa kādai avārijai noticis gan uz visām lielajām šosejām, gan tepat galvaspilsētā. Par laimi, tās bijušas bez traģiskām sekām. Tomēr arī dienas vidū autobraucēju nedienas uz slidenajiem ceļiem turpinājās. Tā ceļā uz Valmieru no ceļa nobraucis kādas jaunas sievietes vadīts VW.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, pati autobraucēja lidojumu starp diviem ceļmalas kokiem pārdzīvojusi vien ar izbīli, savukārt viņas vadītais nomas automobilis sabojāts visai pamatīgi. Palīdzam, cik mūsu spēkos, atgādinām par avārijas trijstūri un dodamies tālāk. Jau uz kāda klusāka lauku ceļa, sastopamies ar vēl kādu ziemas sagādātu pārsteigumu.

Skaties foto:

Acumirkli vēlāk palīgā piesteidzas vēl kāds garāmbraucējs. Apvidus automobiļa stūrētājs savā spēkratā vadā mačeti, ar kuras palīdzību ceļš ātri vien tiek atbrīvots. Dodoties prom, steidzīgais kungs nosaka, ka, dzīvojot laukos, bez lāpstas un šīs pašas mačetes nemaz nedodas ceļā.

Trīs automašīnu sadursme šorīt fiksēta arī uz Rīgas–Veclaicenes ceļa, kur kāda jauna vīrieša vadīts automobilis iebraucis pretējā joslā. Kārtības sargi neizslēdz, ka par daudziem salīdzinoši nelieliem negadījumiem nemaz nezina, jo tajos iesaistītie par notikušo neinformē policistus. Piemēram, ja automobilis vienkārši noslīdējis no ceļa, avārijā nav cietuši cilvēki vai bojāta trešās personas manta, šoferis var arī nekavēt savu laiku ar papīru kalniem un drīkst, vienkārši doties tālāk. Lai izvairītos no nepatīkamiem mirkļiem, pirmajās sniegotajās dienās nedaudz piebremzējiet un neaizmirstiet, ka jūs gaida mājās.

Skaties video:

Lasi vēl