Komentāri
“Pēc palīdzības vērsās viņa brālis…” Aicina ikvienu līdzcietīgo cilvēku piedalīties 25 gadus jaunā Andra meklēšanā
Foto: Valsts policija

Sestdien, 19. novembrī, Preiļos plkst. 9.30 ir plānots atkātoti meklēt pazudušo 25 gadus veco Andri Semjonovu, kurš 1. aprīlī izgāja no mājām Preiļos, Andreja Upīša ielā 5 un līdz šim nav atgriezies un nekādu ziņu par sevi nav devis.

Zināms tikai tas, ka pazušanas dienā 1991. gadā dzimušais jaunietis plkst. 14.15 atprasījies no darba, un ap to pašu laiku viņu redzēja veikala pārdevēja. Līdzi pazudušajam bija mobilais telefons un pelēka mugursoma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

PAZĪMES: augums – 180 cm, gaiši mati, smalkas miesas uzbūves. Bija ģērbies pelēkās sporta biksēs, tādas pašas krāsas sporta jakā un tumši zilā vējjakā ar uzrakstu Everlast. Kājās bija sarkani-balti sporta apavi. Brīvi runā latviešu, krievu un angļu valodā.

Pēc palīdzības Bezvests.lv vērsās pazudušā brālis.

Andri meklēs Bezvests.lv Daugavpils brīvprātīgo grupa.

Visiem, kas vēlas pievienoties un palīdzēt meklēšanā, Bezvests.lv aicina pulcēties Andreja Upīša ielā 5, Preiļos, pretī nepabeigtai mājai 19. novembrī Preiļos plkst. 9.30. Tālrunis kontaktiem: 25868049.

Kopš 1. aprīļa bezvēsts pazudis 25 gadus vecs jaunietis! Policija lūdz palīdzību

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl