3 komentāri
Dramatiska pakaļdzīšanās Rugājos; tvarstot dzērājšoferi, policisti ievaino automašīnas pasažieri
FOTO: LETA

Vakar ap pulksten 16.30 Rugājos Valsts policijas Latgales reģiona darbinieki reida laikā mēģināja apturēt kādu VAZ 2121 vadītāju, taču tas nepakļāvās policistu prasībām un sāka bēgt. Policisti uzsāka auto vajāšanu un vairākas reizes aicināja vadītāju apstāties, taču vadītājs turpināja ignorēt likumsargu prasības, tādēļ policisti lika lietā dienesta šaujamieroci.

Lai apturētu vadītāju, tikai raidīti divi brīdinājuma šāvieni, taču arī tas nelīdzēja, tādēļ tika raidīti divi šāvieni automašīnas virzienā ar mērķi sašaut riepas.

Saprotot, ka aizbēgt neizdosies, VAZ apvidus autovadītājs strauji samazināja ātrumu, tādēļ notika sadursme starp VAZ un policijas automašīnām.

Šo notikumu policija aprakstījusi arī notikuma vietas attēlos izlasāmajā dzejolītī.


”Autovadītājs veica strauju manevru, apstājās un notika sadursme ar policijas automašīnu. Persona tika aizturēta, un noskaidrots, ka 1975. gadā dzimušajam vīrietim nav autovadīšanas tiesību, ir konstatējama arī alkohola klātbūtne, taču no ekspertīzes viņš atteicās. Automašīnai bija nomainītas arī numura zīmes. Cietusī pasažiere, 1981.gadā dzimusī sieviete saņēma mediķu palīdzību un no ambulatorās ārstēšanās atteicās,” LNT Ziņām atzina Valsts policijas satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Tika noskaidrots, ka autovadītājs ir kāds 1975. gadā dzimis vīrietis – viņš pie stūres bija sēdies ne tikai acīmredzamā reibumā, bet arī bez tiesībām piedalīties ceļu satiksmē. Notikuma vietā viņš atteicās sadarboties un nepiekrita alkohola pārbaudei viņa izelpā.

Zināms arī tas, ka vīrietis pārvietojies ar automašīnu, kurai numura zīmes bijušas no cita transportlīdzekļa.
Izrādījās, ka apšaudes laikā viena no lodēm visticamāk pēc rikošeta iekļuvusi salonā un rokā ievainojusi automašīnā esošo pasažieri – 1981. gadā dzimušu sievieti. Pēc mediķu aprūpes sieviete atlaista mājās.

Šobrīd par automašīnas vadīšanu reibumā bez tiesībām uzsākts kriminālprocess, tiks skaidrots arī tas, kādēļ automašīnai bija neatbilstošas numura zīmes. Tāpat uzsākta arī iekšējā izmeklēšana, lai izvērtētu abu automašīnu sadursmes apstākļus un ieroča pielietošanas pamatotību.

Kopā iepriekšējā diennaktī Latvijā pieķerti 22 autovadītāji alkohola reibumā, bet vienā gadījumā radušās aizdomas par narkotisko vielu apreibumu, tādēļ tiks veikta ekspertīze.

TOP komentāri

 • pareizi domājoš
  0 0 0

  pareizi domājoš

  pizdec kruķi laiž,šaudas pa labi,pa kreisi,tā jau var nevainīgu cilvēku nošaut,tādus,jāatlaiž varoņi
 • ES
 • ķekava
  0 0 0

  ķekava

  Vakar Ķekavā divas pašvaldības policijas ekipāžas dzinās pakaļ vienam gudrajam- visi sākuši bēgt. Par atrisinājumu nav nekas dzirdēts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl