Komentāri

Kāds puisis Baldonē bēdzis no pašvaldības policijas, taču automašīna avarējusi un aizdegusies. Šoferis par mata tiesu izbēdzis no nāves, pametot automašīnā iesprostotu pasažieri, ziņo raidījums Degpunktā.

Baldones pašvaldības policija savu darbu sākusi tikai šā gada pirmajā jūlijā. Pēc dažām dienām vīri jaunajā amatā piedzīvojuši pamatīgas ugunskristības. Proti, policisti uz ceļa ievērojuši kādu aizdomīgu automašīnu un to apturējuši. Aizdomas, ka šoferis tik tiešām kaut ko slēpj, apstiprinājās brīdī, kad viens no likumsargiem devās apturētā Volkswagen virzienā – pēkšņi stūrētājs iespiedis gāzi grīdā un neprātīgā ātrumā aiztraucies Baldones virzienā. Tā sākusies pakaļdzīšanās, kas vedusi cauri visai pilsētai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā noslēgusies brīdī, kad automašīna avarējusi, “uzskrienot” kokam. Automašīna apgāzusies uz sāniem. Šoferis iemucis mežā, taču automašīnā palicis iespiests pasažieris, kurš nespēja saviem spēkiem izkļūt ārā.

Acumirkli vēlāk zem avarējušā braucamrīka motora pārsega parādījušās liesmas, kuras strauji pletušās plašumā. Pašvaldības policija šokā esošo jaunieti esot izglābuši, taču automašīna pilnībā nodegusi.

Skaties video!

Lasi vēl